Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej.

    Milý Lauríčku,přeju ti všechno nejlepší k Tým 30.narozeninám, hlavně hodně zdravíčka štěstíčka a moře lásky!!! *4* *14*
  • pstrosik

    pstrosik

    Vim že si to tady Lauri sice nepřečte, ale i tak: Přeju Ti všechno nej, hodně zdraví, štěstí dobré hlasivky a ještě dlouhou existenci se skupinou The Rasmus pořádně si tu kulatou 30cítku užij je to jednou za život, ale zas to nepřežeň... *15* *15* *1* *1* *14*
  • linnnntu

    narozeniny ne??!

    laurinko moje vse nej mocmoc lasky zdravicka a hlavne uspechu jak v zivote tak samozdrejme v hudbe jen tak dal *14* *14*
  • verpo.

    Lauríček

    Milý Lauríčku, všechno nej nej nej k Tvým 30. narozeninám!!! Hlavně hodně zdravíčka a moc moc moc lásky!!! *3* *3*
  • hakala

    Happy Birthday Lauri

    Jelikož za žádnou cenu se nemůžu dostat na ofico stránky TR(myspace).Tedy na stánky se dostanu,ale koment mi nejde přidat.Jsem pěkně naštvaná *10* Tááááááákže,přeju Ti Dear Lauri,
    we would like to wish to your birthday a lot of happenies,a sea of love,a srong health,and to have always so fantastic ideas for writing your music.Thats and so much more are wishing you from bottom of our hearts........
    Your Czech Fans
    Petra,Vlasta and Lucy
  • ...

    Laurííí!!!! všechno nejlepší k narozkám!!! *14* *3*
  • xxmimixx

    narozky!!!

    Lauri přeju ti ze srdce jen to nejlepší,jsi ten nejlepší človíček na zemi *14* *14* *14* krásně si ty třicátiny užij *5* *14*
    • charibeja

      Re: narozky!!!

      Taky se připojím. Hyvää syntymäpäivää, Lauri! *1* *15*
  • verpo.

    Lauríček

    Ahoj, mně se líbí s tmavými i s blonďatými vlasy - asi nastejno. Pořád je to ten krásnej originální Lauríček. *14* A i kdyby mu vlasy časem vypadaly, tak se mi pořád bude líbit. *3* *4*
    • Re: Lauríček

      A proc by mu jako mely padat? Dyt mu bude teprv 30. A pochybuju že budou existovat až nekdy do 70. To by bylo husty ale to se fakt asi nestane. Jinak předchozí alba byly mnohem lepsi. Tohle nove uz za moc nestojí. měli radsi tvorit ve stylu pisniček The first day on my life In the shadows nebo No Fear. Udelali by lip. Ted je to strasne popovy....
  • smajlikbdkatte

    jj

    Tak to musím souhlasit!!Lauriho ráda poslouchám, protože má takovej né dospělej hlas a to se mi strašně líbí....Bohužel videoklipy už nejsou to co bejvávali.... *13* Ale je furt je se na něco dívat...Koncert byl suprovej a na příští pudu taky!!!Co myslíte jaká barva vlasů mu sluší nejvíc????Černá nebo blonďatá....?????
    • Re: jj

      blond je roztomylejšiii ... ... sluušila by mu i šeda jemu sluši všechno on je prostě ten nej *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: jj

      Stopro černá *1* *15* *1*
      Černá je cool.
      *5*
  • Lauri Johannes Ylönen

    Lauri je nejhezčí chlap na zeměkouli.1.(má krásný hlas 2.( písničky jsou krásné 3.(on je krásný.Je to bůh *4* U nás ve škole takový kluci nejsou *1* *13* . *14*
    • Re: Lauri Johannes Ylönen

      suohlasim je nej miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit