Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Smoljak

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • príspěvek

    Pana Smoljaka si velice vážím a považuji ho za jednu z největších osobností naší kultury a žijící legendu novodobé kinematografie a divadla. Je patrné, že ti z vás, kteří pana Smoljaka kritizují za jeho práci v době komunismu jsou závistiví idioti, kteří museli v eře komunismu "zametat chodníky", neboť je dál jejich talent nepustil. Každý člověk dělá rád to, co ho baví. Pan Smoljak točil filmy, psal scénáře. Díky mu za to.
  • Ministr Spratek

    Jestliže pan režisér nazývá ministra spratkem, mohu si dovolit já nazvat režiséra patolízalem. Nemá náhodou pan režisér někoho z přízně ve zdravotnictví? Nemůže se prosadit tak jako dřív? Je velmi servilní, zvlášť teď, kdy vyšlo napovrch, proč vrtošivý stařík se tak bránil jmenovat Ratha.
  • poděkování

    Pane, ani nevíte, jak jste mě potěšil včera na radiu "FREKVEMCE 1". Doposud jsem o nabubřelém a nebezpečném Rathovi říkal, že je všivák, dacan a pod., ale Váš přívlastek neshodný "SPRATEK" tomuto gaunerovi sluší daleko lépe a je daleko výstižnější. Ještě, že je ta naše čeština tak bohatá ! Díky.
  • je to dobytek

    Nevadí mně, když má někdo takový či onaký názor. Vadí mně, že Smoljak lezl do anusu komunistům a teď jim nemůže přijít na jméno. Podobně Kraus. Tak když jsem hrál komunistům, teď kapitalistům, tak aspoň držím hubu. Takovíto bezcharakterní lidé by neměli být veřejně činní. Co s nimi? Otevřít uranové doly. To je odpovídající úroveň pro Smoljaka a jim podobným.
  • OPRAVA

    oprava jako bojovník proti komunismu a né proti antikomunismu ,což by Vás asi hodně urazilo . Ps-proč jste točil filmy za krvavé komunistické peníze ??
  • Statečný bojovník po šestnácti letech

    Vážený pane -Je těžké Vám uvěřit ,že jste nyní,po tolika letech od taškařičné revoluce,takový zanícený křižák a inkvizitor proti komunistům.Ale je pravda ,že jsem měl vždy rád takové ty slabé jedince ,kteří v dobách temna byli zalezlí v prd..li ,ale když už vzudch pak po nějaké době dýchatelný tak vyskočili a HRRRR NA NĚ.Ovšem ve Vašem případě opravdu nevím jestli se mám smát ,či plakat -Neměl jsem Vásnrád ani předtím a ani potom a ani nyní,a o to více je mě smutno .Možná však ,že by jste mohl požádat o doživotní rentu jako bojovník proti antikomunismu a o medajli za zásluhy "POST" ovšem mě by mrzelo ,že bych na ten obnos musel přispívat ijá ze svých daní
  • Zimmerman

    Vážený pane, asi o tom určitě víte, ale kdyby ne, tak Vám sděluji, že v knize Šifra mistra Leonarda od Dana Browna je na str. 225 odkaz na "vysoce oceňovaného moderního kryptologa Zimmermana", což v souvislosti s Da Vincim nemůže být nikdo jiný, než da Cimrman. S pozdravem Manana, www.manana.cz
  • estébáček

    nejen že L.S. podepsal Antichartu,on je i v Cibulkových seznamech...du blejt...
  • Díky, za Váše názory v MF.

    Vážený pane Smoljaku, dovolím si i já přidat se k předcházajícím diskutujícím a podepsat Vaše názory, uvedené v MF, do puntíku. Lze si jen přát "houšť a větší kapky". Kéž by takováto slova zazněla i z úst ostatních osobností českého národa. O to více si Vás vážím, že jste v sobě našel odvahu prezentovat veřejně, dnes tak nepopulární myšlenky. Přeji Vám i nadále věrné posluchačstvo, mnoho osobních úspěchů a pevné zdraví.
  • Poděkování

    Vřeleé díky a nejen za včerejší článek v MF !!!!!!!!!
  • smutek

    Vážený pane Smoljaku, kromě toho, že Vás celý život obdivuji, ještě s Vámi po rozhovoru v MF Dnes naprosto souhlasím.Přijměte prosím proto moje heslo smrt komunismu. Bohužel se velmi obávám,že ODS pod vedením Topolánka je slabá,socani po opsání modré šance opět zvítězí a naše země se řítí do záhuby.Hodně mně to trápí ale prostý lid vždy uvěří slibům.Propásli jsme možnost postavit základy prosperujícímu státu a zůstaneme skanzenem boševiků. Prosím o odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit