Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší ;)
  • jkrjk křukbž

    Mám jí fakt ráda.Sice nedosáhla ůspěchů jako byli její sourozenci,ale já mám od ní 2 songy a sou dobrý.Každej si myslí že je to mrcha.Ale právě na opak.Ona je skvělá! *1*
    • barulqa

      Re: jkrjk křukbž

      MÁŠ PRAVDU..JE SKVĚLÁ...JÁ SEM JÍ ZAČALA POSLOUCHAT AŽ PO MIKOVĚ SMRTI..PŘED TIM SEM JÍ VLASTNĚ MOC NEZNALA..JÁ NECHÁPU PROČ TADY VŠICHNI PÍŠOU TKÝ HROZNÝ VĚCI JO PROTI MIKOVI SE POSTAVILA PŘI SOUDU LAE URČITĚ K TOMU MĚLA NĚJAKEJ DŮVOD..TO JE JASNÝ...NÁHODOU JE BEST..NEWÍÍTS SE MI LÍBÍ PLAYBOY,HE´S MY BROTHER,ALE JAKO JE JICHVÍÍÍC.xDDD NJN JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!I LOVE LA TOYA JACKSON=*
    • queenofpopiq

      Re: jkrjk křukbž

      neupadla si na hlavu dyš si byla malá?????...ty tvoje komentáře tomu nasvědčujou xD *15*
    • Re: jkrjk křukbž

      La Toya je ta nej zpěvačka na světě!! Mám od ní hodně fofek a taky synglů,cd atd.
      • Re: Re: jkrjk křukbž

        No já znám Latoyu.Mám jí hodně ráda no.Hele kde se berou ty velký fotky?!Nějaký sem tam přidávala sice já,ale to najdu tak jednou za 10 let a ty tam je asi přidáváš ne *7* *1* ?!
        • Re: Re: Re: jkrjk křukbž

          ahoj, ty fotky od La Toyi naješ na www.yahoo.com a nebo na www.goole.com. víš La Toya není moc známa tady v Česku.
          Máš její písničky?
          • Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

            Jo aha.No ,ale takový veliký na google nejsou *10* .Nojo písničky od ní mám no.Ale jenom 5.To víš no ona nemá takovej velikánskej ůspěch. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

              jaké máš od ní songy? já dost hodně dokonce i ze Startin Over!
    • Re: jkrjk křukbž

      Ahoj, ty znáš La Toyu Jackson?
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • 3

    je to baba stara,ktera ublizila MJ!!
    • Re: 3

      a ty si vymaštěnej kretén..kterj ani neví kdo La Toya je..náhodu je nejlepší.....I LOVE YOU LA TOYA JACKSON=*
    • mischicka

      Re: 3

      jak ublížila Majkímu??
      • mrs_jackson

        Re: Re: 3

        No to by mě taky zajímalo!! *7* *7*
        • millagros115

          Re: Re: Re: 3

          o otm, že v 92 orohlásila, že všem těm absurdním obviněním věří, jste nikdy neslyšeli?
          • Re: Re: Re: Re: 3

            kdyby něco tak to bylo v roe 1993..a co..určitě k tomu měla nějakej důvod se posatvit proti němu..určitě by se jentak proti němu nepostavila bez důvodu a nemuíte jí tady urážet a nadávat..tak za prvý neni stará ani blbá..za druhý to není p*ča a za třetí tady nemá někdo právo jí nadávat a urážet....bestak ste tu všichni ubohí kreténi kteří jí akorát závidějí její peníze atd... *8* ste trapný tak jí nechte žít...LA TOYA IS BEST..I LOVE YOU SHE...BEEEEEEST *14*
    • Re: 3

      není stará,ale blbá!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • trt

    hahah Latoya:DDD
    This is my sister she is number one of all prostitutes in Kazakhstan
    • Re: trt

      To bylo v nějakým videu ne nebo co *1*
  • mrcha jedna!!!

    La Taya je kráva!!!!!! uplně jí nesnáším za to co řekla o Michaelovi. Její chování je neodpustitelné *16*
    • Re: mrcha jedna!!!

      ty si kráva(vůl) simtě co ty o ní víš..určitě měla důvod se proti Mikovi postavit tak co...tim že jí tady budete urážet..nic nezměníte...La Toya je náhodou duper..a je mi jedno co udělala atd..já věřim že k tomu měla důvod tak ji kurva už neurážejtre..ste tu všichni bestak ubozí kreténi..který o ní ví hovno..tak držte huby...vy zmrdi!!!LA TOYA ID BEEST..I LOVE YOU SHE=* *14*
  • La Toya

    To jak ublížila Majkímu mě fakt naštvalo!!Ale opravdu a to sem si myslela že když je to jeho sestra tak ho podrží..Ale jinak fajn....
  • duita

    LA TOYA IS BLACK SHEEP

    la toya je cerna ovce cele jacksonovi rodiny nebejt MIKEHO,kterej ji ze zacatku mel nejradsi,tancovla v jeho klipech by mu mela lezet u nohou nez to,jak se o nem hnusne vyjadrila. *16* ona vedela ,ze MIKEHO vsichni miluje me,vsichni krome ni meli velke uspechy,ona ne.diky janet,ktera MIKEMU hodne pomohla a stala se jeho nejmilejsi sestrou a on ji byl za to moc vdecny. *4*I LOVE HER MADLY MICHAEL JACKSON *14*
    • Re: LA TOYA IS BLACK SHEEP

      HMM SIMTĚ DRŽ HUBU..LA TOYA JE NÁHODOU SUPER...A URČITĚ MĚLA DŮVOD SE PROTI MIKOVI POSTAVIT PŘI SOUDU..TAK JI TADY KURVA UŽ NEURÁŽEJTRE.....STE VŠICHNI UBOHÝ KRETÉNI..A NENI TO ŽÁDNÁ ČERNÁ OVCE RODINY....LA TOYA IS BEEEEEEEEST=* A KDYŽ TEDA BYLA JANET JEHO NEJMILEJŠÍ SETRA TAK PROČ JÍ TEDA NEDOSTALA ANI CENT KDYŽ mIKE UMŘEL...TAK CO??TO JE ALE ZVLÁŠTNÍ..PROTOŽE MICHAEL NEODKÁZAL ANI BRÁTRŮM ANI SETRÁM A EXMANŽELKÁM ANI CENT....TAKŽE TO ZNAMENÁ ŽE TEDA JEHO NEJMILEJŠÍ SESTRA NEBYLA.....I LOVE YOU LA TOYA JACKSON=* *14* *14*
  • baluska1

    Happy

    To jak ublížila Michaelovi to mě bolí u srdce. To si Michael nezasloužil, ale přestoti popřeju vše nejlepší k narozeninám, ale teď kdybys své chování změnila, Michaela nám to nevrátí. Zamysli se na sebou la Toyo. Jak si Michaelovi ublížila, když on ti tolik věřil.
    • Re: Happy

      HMM LA TOYA NEMŮŽE ZA MIKOVU SMRT..A UŽ TO TU ŘIKÁM ASI PO NĚKOLIKÁTÝ..MĚLA DŮVOD SE PROTI MIKOVI POSTAVIT TOMU VĚŘIM.....ZA MIKOVU SMRT MŮŽE MURRAY TAK CO....A NEURÁŽEJTRE JÍ..LA TOYA IS BEEST..I LOVE YOU SHEEE=****** JE PROSTĚ NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! *14* *14*
  • barulqa

    !!!

    Vy co La Toyu urážíte se podívejte sem..... http://healtheworld-mj.blog.cz/1005 /la-toya-jackson

    měli byste se stydět!!!
    • barulqa

      Re: !!!

      sorry sem http://www.zkracovatko.cz/w7x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit