Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • La Toya

    To jak ublížila Majkímu mě fakt naštvalo!!Ale opravdu a to sem si myslela že když je to jeho sestra tak ho podrží..Ale jinak fajn....
  • queenofpopiq

    Re: jkrjk křukbž

    neupadla si na hlavu dyš si byla malá?????...ty tvoje komentáře tomu nasvědčujou xD *15*
  • queenofpopiq

    Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

    přesně....byla to(je to *15* )taková p*ča jakou svět neviděl...já bejt Majklem tak jí oplatim...ješte hůř *16*
  • mrcha jedna!!!

    La Taya je kráva!!!!!! uplně jí nesnáším za to co řekla o Michaelovi. Její chování je neodpustitelné *16*
  • trt

    hahah Latoya:DDD
    This is my sister she is number one of all prostitutes in Kazakhstan
  • Re: Minimálně jednu věc měla..

    fakt vtipné!! *8* La Toja je taková piča, to, jak prhlásila že Miki vážně znásilňoval malé kluky a podobně!! Ale Janet za ním pořád stála a to oceňuju! Dyť La Toya se chtěla jen zviditelnit a být důležitá že ví něco víc! Jen Janet to pochopila přesně tak, jak to bylo doopravdy...Že Majkl se chtěl už zbavit té špíny, která ho táhla dolů a toužila jen po penězích. Jak správně uvedla, není trochu podivné, že když jejich synovi Tak moc ublížil, tak se nechali hezky vyplatit a ztáhli obvinění?! Já bych si peníze nevzala, já bych chtěla, aby šel ten parchant co blížil mému dítěti do basy na doživotí. Jakto, že tey přijali peníze?!? Správná odpověď zní: Předem svému synvi zdělili co má říkat, Michaela zažalovali a pomalu ho vydírali... Je smutné že jsou lidi, kterým jde jen o peníze... *9* I love you forever Michael! *14*
  • millagros115

    Re: Re: Re: 3

    o otm, že v 92 orohlásila, že všem těm absurdním obviněním věří, jste nikdy neslyšeli?
  • mrs_jackson

    Re: Re: 3

    No to by mě taky zajímalo!! *7* *7*
  • mischicka

    Re: 3

    jak ublížila Majkímu??
  • Minimálně jednu věc měla..

    ..s Michaelem společnou:takysi nechala zmenšit nos a taky zbledla! *1*
  • Re: 3

    není stará,ale blbá!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 3

    je to baba stara,ktera ublizila MJ!!
  • pameli

    Byla to nula......

    ...a sestra,která ublížila králi popu!!!!!
  • millagros115

    Nemůžu si pomoct

    Ale to, jak s evyjadřovala o Michaelovi bylo pěkně hnusný. A navíc, když si člověk uvědomí, jak on o ní vždycky mluvil úžasně a nikdy asi křivý slovo protzi nikomu, nechápu ji *9*
  • Nový obal stránky

    Ahooj všichni stránka Church Of La Toya (www-churchoflatoya.com) májí nový obal stránky. Úplně celé nové stránky! Zde najdete různě věci jako obrázky na plochu něco o La Toyi a taky všechny céda na přehrání!!!
  • Re: Re: LaToya

    Hele nemáš ICQ?Že bych chtěla poslat nějaký písničky víš co mám jich málo *9* !Moje icq je vdyštak : 435069146
  • Re: LaToya

    hmmmm *3*
  • LaToya

    Jo byla,ale u nás v Liberci žejo.Máme tady takovou knihovnu že tam maj hudební knížky a levný.Je to dobrá knížka můžu jen doporučit *5* .
  • Re: Re: Re: Re: Re: songy od LaToyi

    aha, ona tam fakt byla? jako ta knížka
  • Re: Re: Re: Re: songy od LaToyi

    Jojojo.No já se koukám na ty její videa na youtube no.Mám knížku která se jmenuje mládí v Jacksonově rodině.Já sem jí začala poslouchat asi před několika měsícama.Když jsem před rokem začala poslouchat jejího bráchu Michaela.A pak sem poznala LaToyu a nějak mi byla strašně sympatická tak jsem hledala její fotky,videa no a taky mám nějaký písničky a tu knížku jsem našla v knihovně tak jsem jí hned čapla *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit