Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boze ty si ale píC.. sama chcípni ty kur.... jedna tlusta... ty se neumís chovat to mu se ríka zarlivost vís? ona to nekam jednou dotahne ale ty az do prd... prestan me sra.. *16* *16* *16* *16*
  • Všechno nejlepší Kristen *14*
  • Uff, já že jsem jediná koho uchvátily ty nádherné červené oči <3 *14*
  • HROZNE SE MY LIBI JAK HRAJE VE STMIVANI TO JE UPLNE UZASNY A JAK MA TY CERVENY OCI .... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    ale JINAK JE I DOBRA VE VSECH FILMU *3* *3* *3* *3*
  • Hi, Kristen. I wish we ever met together in person. You're very beautiful. Films in which you played are amazing just because of you. Your big fan of Nikola Winklerová .Sometimes, please Write.
  • ty chcípni sra*ko!!!!
  • http://tinyurl.com/pn6d24x ,
  • ahoj bello *14* *14* *14*
  • ahoj bello ja tě mam rad ahoj lasko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Moje kamoška ji hrozne miluje
  • Moc se mi líbí ve stmívání a přeju ji vše nej
  • Ty chcípni!
  • trysna
    ti přeje Klawin Platimum (wolf)
  • trysna
    Ahoj Kristyn sděluju ti vše nej a a ještě něco CHCEŠ POSLEDNÍ PŘÁNÍ?!CO koukáš!hele včera jsme pili s pánen bohem pivo chcípni!tak čau nočníku zemři když se neumíš chovat,upřimnou soustras *16*
  • ahoj kristen mam te mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc rada a jak se mas doufam ze se mas dobře ještě napisu tak cauky
  • Pokúšali sme sa to zmeniť, ale Alicia tu nie je zapísaná ako osobnosť. Čiže sa nedá pridať *3*
  • ahoj jak se mas kristen cauky
  • Určitě je lepší než to, ty ubohá chudinko >:)
  • Tvrdím opak, my ostatní nemůžeme za to že jí závidíš :| >:)
  • ahoj kristen mam te strasne mooc raaaadaa jsi uzasna herecka ta nejuzasnejsi ahoj caukky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit