Přejít na výpis diskuzí

Keira Knightley

OSOBNOST 31.12.2006 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Keira *4*
  • prani

    vsechno nejlepsi nejlepsi herecce ne svete
  • lbartzzz

    Happy B-day to U

    ano vsechno nejlepsi taky preji!:)))
  • berusska102

    Happy B-day to U

    Všechno nej nej nej Keiro! *3* Jsi úžasná herečka *14*
  • vvveronika

    Všechno nejlepší!

    Všechno nejlepší k narozeninám!
  • lenka.r

    Re: vše nej

    taky přeji vše nej jo a jsme už tři kdo dnes slaví narozky jako keira tak všem narozeným 26.3 všechno nejlepší!!!! *3* *3*
  • Všechno nejlepší

    Chci také popřát K.Kneightley vše nejlepší.Líbila se mi třeba v Pirátech z Karibiku.Dnes je jí už 26 let-ještě jednou vše nejlepší.
  • sanndra

    Re: Re: Keirana

    Asi to budes ty, kdyz to sem pises!!Kdyz ji nemas rada tak co sem lezes!!!??? *16* *16*
  • sanndra

    vse nejlepsi!!!!!

    Vsechno nejlepsi, jsi skvela herecka!! *4*
  • vše nej

    všechno nejlepší... a přeju jen proto, že máš narozky ve stejný den jak já... *1* *1* *1*
  • Aigospotamoi

    Kejra nebo Natálka ? Zápas v bahně vše vyřeší.
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4*
  • diamond-eef

    Re: hmmmm

    Já teda taky nevim jestli je dobrá herečka, ale hezká si myslim, že je. Je sice hrozně hubená, ale podle mě má neobvyklý obličej...
  • hmmmm

    Tak teda nevím, ale ať se snažím jak se snažím, na Keiře mi nepřipadá nic tak skvělého,........připadá mi trochu tuctová, ale většině lidí se očividně líbí, tak vám to nebudu kazit, mně prostě nepřipadá nijak krásná ani extra nadaná, ale posoudit můžu až budu tam co ona :D
  • Kolik je jí let?

    Ve filmografii píši že natáčela od roku 1986 a pak napíšou, že má 25 let. Já byl vždycky dobrý na matematiku, ale tenhle příklad vyřešit neumím. *16*
  • Re: Re: keira

    přesne..Keira hraje výborně a i kdyby byla anorektička tak na talentu jí to rozhodně neubralo..škoda jen že není dostupných tolik filmů :(
  • Re: keira

    jenze nekteri lidi muzou jist jak chtej a stejne nepriberou vis??? nekdy to proste nejde tak se do toho neser kdyz o tom nic nevis
  • Re: Re: keira vs.kristen

    hm ale o tobe tu neni řeč.
  • i-lowe-music

    Re: Keirana

    Nesympatická?A víš vůbec co to znamená?Jak je vidět, asi ne. *3* *4*
  • keira

    keira je nejkrásnější v jednoduchých bílých šatech, bosá s rozpuštěnými vlasy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit