Přejít na výpis diskuzí

Kate Beckinsale

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsí

    Je to nejuzasnejsí nejdokonalejsí a nejkrasnejsí herecka na svete kdykolin vysel nakej film s kate hned sem si ho obstaral je to proste moje hvezda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • thecrow

    Re: HEJ!!!

    Já myslel do 1. padesátky a ne do 3. Tak trochu přidejte lidi, ju!!!
  • thecrow

    Co mělo byt?!

    K...a! Kdo všude narval ty odkazy na Maxim.cz, mam to i na profilu?! To zas někomu hráblo, bo co?
  • thecrow

    Re: Kate

    Že by se chybička vloudila? ;-)
  • Kate

    Ještě v těch filmografiích chybí film Van H... *5*
  • thecrow

    HEJ!!!

    Hej lidi! No tak chodte sem víc ať vytáhnem Kate zas do padesátky:-):-):-)
  • Re: Re: Re: Re: ???

    Jn asi tak *1*
  • thecrow

    Re: Re: Re: ???

    Někdo si beztak přečet článek v bulváru a hned musel dělat chytrýho:-)
  • Re: Re: ???

    Něco podobného je napsané taky u Jackmana, tak nwm komu zase vyhrává... :D
  • thecrow

    Re: ???

    Je to blbost, netušim proč to tam píšou. Je fakt vdaná za režiséra Underworldu.
  • ???

    Ten poslední odstavec jejího životopisu o tom že od roku 2008 žije s Hughem Jackmanem si někdo vymyslel nebo je to pravda? já sem totiž nedávno četla v jednom aktuálním časopise že je vdaná za režiséra Underworldu tak nwm. *7*
  • Prosba

    Zdar lidi hoďte sem někdo nový fotky nejlepší herečky na světěB-) Předem dík:-D
  • Nej, nej, nej

    Kate je úplně nejkrásnější, nejúžasnější a nejpřitažlivější herečka na celém světě a já ji miluju jako nikoho:-*:-*:-*
  • Kate

    jj kate je taky mrtě dobrá herečka:-)hlavně v underworldu byla špice...ale jakto že je možný že v underworldu 3 tam hraje upe jiná herečka??!!tím mě fakt naštvali..ptž tím to pokazili...ale jinak je fakt bezvadná...;-) *3*
  • dio

    krásná atraktivní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kate-moje láska

    NEJJJJJJJ NEJKrásnější na celým světě je prostě super *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kate- milacek

    Nejkrasnejsi, nejlepsi, nejuzasnejsi..... je proste nej. Strasne moc bych ji chtel potkat. Urcite je ve skutecnosti jeste mnohem lepsi nez ve filmech. Moc ji miluju *14* *14*
  • Re: Kate

    Kate je nejlepsi a nejklaaaaaaaasnejsi herecka na svete. V lete jedu do Londyna, ale jaka je asi sance ze ji potkam. Strasne sem se do ni zamiloval a strasne moc bych si chtel s ni promluvit.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skutečnos

    No ve filmech je opravdu nádherná, ale jaká je ve skutečnosti? *3*
  • krasna K.Beckinsale

    je to ta nejkrasnejsi zena co jsem kdy videl je uplne fajn!!!!! nejlepsi film je Underworld a Underworld 2 je to ta nejjjj sexy zena na SVETE:)))) *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit