Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kája the best

    Jj Karolina je ta nejlepší modelka na světě...strašně se mi líbí přehlídky Victorias Secret...vypadá tam vždy úžasně... *14*
    • Re: Kája the best

      Fakt. Souhlasím. Karolinka je nejlepší modelka na světě. *3* *14* *15*
      Nejnadherná jako anděl z neba. *4*
      Češki vůbec jsou nejlepší, nejkrásnejší, nejskvělí, .... , nejúžasní ženy na světě!!!!! *14* *14*
      • Re: Re: Kája the best

        Mít jí doma, tak jí jebu co to dá a kdyby už nemohla tak bych jí postavil ke sporáku a vařila by mi nějaký dobrůtky *3* Pak bych jí vrazil kýbl s hadrem a šla by vytřít podlahu a nejvíc by jí to slušelo kdyby si na sebe oblíkla nějaký slušivý sexy obleček, vrazil bych jí do ruky štětku na záchod a šla by takhle krásně vymůndorovaná čistit záchod a já bych se na ní koukal. *14* A nejvíc by mě vzrušovalo kdyby mi skládala uhlí před barákem *14*
        • Re: Re: Re: Kája the best

          Spiš to naopak.
          Pravdepodobné by ona ťa mala.
          Njezlob sa *3* *15*
          *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Kája the best

            Nené, Slováku *13* *13* *1* Tady v Čechách to chodí jinak. *14* *14*
            • standi

              Re: Re: Re: Re: Re: Kája the best

              Jo... Nejsem přece Slovák... Jsem Ukrajinec...
              Co chodí v Čechach, tak to já vím dobře i bez Vašecho přispěvku.
              Zadruhe než psát blbosti o Karolíně Kurkové, zkusil byste ač něco dosahnout ve svem životě... *3* *1* *1*
  • standi

    Gratuluju ;-)

    K narození syna rodičům gratuluji a malému přeji hlavně hodně zdravíčka!
    Karoliné aby byla ještě vice hezkou, skvělou, ... *4* *14* *3*
  • Dlouhonohá kráska

    Už jen za reprezentaci naší země si Karolína zaslouží velké díky. Svět módy a elegance dobila zcela právem. Stejně tak potvrzuje, že nejkrásnější dívky světa jsou opravdu z České republiky.
  • Happy Birthday ;-)

    Všechno nejlepší přeji k narozeninám! *14* *14* *4*
  • Karolínka

    Karolína je nyní v 6 měsíci těhotenství tak že moc gratuluju:-) jen škoda že nebude na Victoria secret show:-(
    • standi

      Re: Karolínka

      Také moc gratuluju a přeji aby chlapeček byl stejně skvělý jako Karolínka *4* *14* *3*
  • je to nejkrasnější naše top modelka

    karolina je krásná a strašně ji fandím je to moje idolka! *15* taky dělám modeling a chtěla bych být taky tak uspěšná....je to fakt top *5*
    • Re: je to nejkrasnější naše top modelka

      Kája je fakt úžasná...souhlasííím...! Krásnější a úspěšnější modelka není... *3* *4*
  • HAPPY BIRTHDAY!

    Všechno nejlepší KK!!! *14* *14* *14*
  • hezká česká holka! hezká?Slabý slovo!!! *3* *1* *3*
  • The Rise of Cobra

    Film je nic moc ale Karolínka je tam skvělá *4* *14* *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=BAf_19xRta0&feature
    • Re: The Rise of Cobra

      ten film je dobrej jak pro koho,třeba já takový filmy moc nemusím *15* ale Karolíně přeju úspěch *1*
      • Re: Re: The Rise of Cobra

        Souhlasim, takový filmy tež moc nemusím, a moc také přeji Karolíně hodně uspěchu *3*
        Karolínka svého dosahne, nepochybuji v tom, a bude stejně skvělou hereckou jako tedka modelkou, moc ji toho přeji. *4*
        Chtěl bych aby se jednou objevila na české sceně. *4* *14*
  • kočka

    fakt jí zbožňuju,,očka,,je to kočka...její hebké ruce a jemné vlasy ústa pootevřená piha nad nimi,,,,,vždyť já ji miluji *5* *5* *5* *10* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit