Přejít na výpis diskuzí

Karel Steigerwald

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mašínové

    Nemám rád komunisty, otcovi i dědovi sebrali majetek, ale co jsem teď musel vyslechnout v televizi o "hrdinech" Mašínech, to byl tedy blábol.
    No a pod to se podepsal Karel Steigerwald, ten s kterým v době okupace ještě tatík čůral po plotě.
  • Babiččino údolí

    Pane Steigerwalde,dovolte vyjádřit Vám můj obdiv nad tím, že až do vyššího věku se Vám podařilo zachovat si názory hloupého malého kluka (dnešní Vaše vyjadřování v pořadu ČT2), jistě víte, co jste tam pronášel za " moudra". Bylo mi z Vaších názorů špatně. Myslím, že péče o budovy v Babiččině údolí není až tak pochybná věc jak se zdá Vám a srovnávat dům, kde se narodil Gottwald s domem, kde žila naše snad nejslavnější spisovatelka (podle Vás "ňáká" Němcová), svědčí o slabosti ducha a o vskutku "vysoké" inteligenci. Blahopřeji Vám, vytáhl jste se!
  • Zabít či nezabít komunisty

    Reaguji na Váš článek v MF Dnes ze dne 21.11.2008 s názvem "S holemi a noži na komunisty" Ač se snažím si Vás vážit za Vaši aktivitu a nejen tu novinářskou, tímto článkem jste to dost přestřelil.Z obsahu článku jste tak "zralý" na trestní oznámení. Ono nestačí, že násilím se řeší romská otázka, to chcete vyvolávat násilné nepokoje vůči cca 14 % občanů /volitelů/ KSČM. Zatím ji nikdo nezakázal !!! Nebo co si myslíte o dnešní "demokratické" mládeži, která si vybíjí svoji energii ne na hřištích, ale násilím na lidech, že to pochopí jinak než jít na komunisty s nožem.Takže se domnívám, že už i Vám došel "ideologický prach" a chcete to řešit vraždami. Nebo si myslíte, že všichni čtenáři pochopili ty Vaše /s prominutím/ bláboly. S HOLEMI a N O Ž I NA KOMUNISTY. Možná by Vám nevadilo, kdyby jste radši napsal nějakou hru a přišel při tom na jiné myšlenky. N Á S I L Í prosím N É É É É É !!! ať je to kdokoliv.
  • Steigerwalde jsi stejný lidský odpad jako Rejžek. Ty tvoje bláboly na radiu plus byly opravdu nechutné, kdo je to MY o čem jsi stále žvanil. Jsi stejná kanálie jako klerofašista, který (ono vyleze za čas, za jaké peníze) se snažil rozehrát velkou hru proti státu přes snahu o odstranění lidmi zvoleného prezidenta. Opravdu tam chce VY dosadit toho nevzdělaného, dementního člověka, který neudrží myšlenku a ani moč? Ono je už na čase, aby scela demokraticky došlo na pěsti, jak napsal jeden účastník diskuze k jednomu článku k tomu, co se u nás nyní děje, že vylézají opět krysy z děr a touží po moci, když to jde trochu jinak, než si představovali při majetkovém puči v 89. Tolik špíny v jednom člověku, to je hnus. FUJ Steigerwald. *16*
  • Karle komunisto, bombardovat srbsko je v pořádku. Bombardovat rusko je v pořádku, vy jako bejvalej a vystudovanej největší demokrat. Že tě huba nepálí, ale jo praha ti to žere, co na to tvůj táta? Kdo tě platí viz radar? Fils de pute?
  • Babiččino údolí

    Plně souhlasím se zněním příspěvku, který odeslal autor "Jara" a myslím, že jsem byla pouze jednou z mnohých, komu bylo z Vašich názorů hodně smutno. Pronášet výrok o "vycpání Němcové!!!!" , to je vrchol nevkusu a arogance.
  • Tak jsem se dočetl, že proslov pro pana Bartošku a pana Dyka jste dramaturgicky zpracoval Vy. Čeho tady, v naší demokratické zemi, chcete vlastně dosáhnout?
    Snažíte se o nějaký státní převrat nebo snad svrhnutí našeho demokraticky zvoleného prezidenta? Proč se neodstěhujete třeba do USA? Co vás tady vlastně drží?
    V případě, že pan prezident Zeman se rozhodne kandidovat, bude to pro vás "kavárničku" určitě opět velká rána. Pan prezident to totiž vyhraje znovu.
    • novinář by měl být hlavně nestranný, vždy mě úplně vytočí, když píše jako by všechno věděl a přitom používá jen drby a neúplné informace. Na takové "novináře" není metr a jejich štvavé výroky úplně otrávily všechny slušné lidi.
  • Poplatky u lékaře

    Reaguji na Váš člának v MF DNES ze dne 27.9.o poplatcích.Všichni píší o pop.u doktora a ještě jsem nečetl,že by někdo k tomu přidal pop.v lékárnách,ty mě zlobí ještě víc.Proč to taky nějak neokomentujete.99 % pacientů,kteří navštívý lékaře,dostane recept a dalších 30 kč odevzdá v lékárně,tak si myslím,že je to ještě horší,než když zaplatím u lékaře.Napište o tom něco do novin,s pozdravem M.H.
  • Truchlivý prezident odměňuje Nohavicu. Přichází doba odměňování fízlů a udavačů
    - komentář od signatáře Anticharty a člena SSM to tedy "sedí"
    • Koho udal Nohavica, komu ublížil Nohavica. Ví to někdo, ví to pan Steigerwald? Pokud neví, jak může být tak sprostý?
  • Zabít či nezabít, koho chcete rušit, vždyť to je nabádání dokonce veřejně k zabití lidí jiného politického názoru... kamarád adolf?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit