Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kája poborský

    vratse do Sparty.jinak to všechno prošijou. ty seš mistr.
  • Karle, vše pořád dobrý... Pozdravuj Martina Vozábala. On Ti už něco poví o mých světových rekordech. *5* *5* *5*
  • *4* Jsi proste sexy a dívky z gymnázia po tobě šíly. Jseš v sexu tež tak dobrej jako ve fotbale.? Erika,Eva,Ivana,Zoja, a Patricie. Gymnazium Budějovice. 4 třída. *4*
  • Gratulace

    Milý Karle. Velký svátek 30.března máš,kdy své narozeniny budeš oslavovat, vspomeň sí,že i já Ti,chcí krásné prožíti, mnoho zdraví štěstí,zlaté nohy, moc a moc sportovního ducha a ať ti stojí vedne v nocí všem krásným ženam na pomocí. Držím ti stále palce a jsi prostě superstár fotbalista. Držím palce Budějovicím k postupu do Gambrinus ligy a v soubojí se Sparou ať střelíš tří goly.Na MS ti přejů hodně zdarů a přesnou mušku do sitě soupeře. Verný obdivovatel a fanda. Joshua Bogdan FLYNN
  • BOREC je Poborsky

    je to BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOREC *4* *3* *14*
  • Karle, zatím dobrý. Akorát bys mohl znát moje rekordy. *5*
  • Pane Poborský chtěl bych vám tímto poděkovat za všechno co jste pro náš fotbal udělal.Moc vám fandím a moc bych si přál,aby se vám podařilo dostat z Budějovicemi do ligy.Přeji hlavně hodně zdraví, štěsti jak nak hŕišti tak v osobním životě. Budu štastný kdyš mi odepíšete nebo pošlete foto. A.Vondrák Nymburk
  • Gratulace

    Karle gratulujem k dosaženým výsledkům a přejí hodně pevného zdraví a štěsti jak v osobním tak pracovním životě. Jsi jednička a nejhrač celé éry Českého fotbalo vůbec. Držím palce v Turecku a Na MS v Německů . Přítel. Joshua FLYNN, tel: 728372953,zavolej až si vspomeneš.Hodně zdaru a také k Narozeninam zlaté nohy. Karle více odpočivej relaxuj a přiber. Jsi ex.a Nej nej nej. Čau
  • vrať se do SPARTY si nejlepší!!!!!!!!!§ *15*
  • Poborák

    Tak nevim kdo byl přinosnější pro Spartu Poborsky ,Hřebík a nebo ten skladatel ..Křetinský,ale mám takoví pocit že největší.. zlo.. pro Spartu jsou poslední dva jmenovaní.Vubec nechapu proč Hřebík odkopl Karla a ted hledají osobnost do kabiny.A vubec co se ted deje ve spartě je postavené na palici,takže Karle but tam kde jseš protože to ve Spartě nemuže dopadnout dobře.Karle jsi velký hrač važím si tě jako osobnost a hrače super kvalit..At se ti daří čau Mira......
  • Poborák

    Ty vole co si vůbec o sobě myslíš. Kája je dost hustej fotbalista a ty ho nebudeš urážet.Poborák má skvělí i chytrý kličky, super centry a patří společně s Nedvědem, Rosickým, Čechem a Barošem k nejlepším.A super je taky pan Bruckner.Jdi se zahrabat ty /Já). Cau karle.Jsi skvělý.Doufám že mistroství bude pro Vás velmi dobrý.Tvůj skvělý kámoš Pavel musí hrát taky, že jo?!.Prosim Tě napiš mi.Díky cau.A hodně uspěch a zdraví!!!!!
  • Neuraž se Karlíku, ale teď to v repre seres z cely zakladni sestavy nejvic, a doceal slusne ti v tom konkuruje Baros. A UZ ME SERE JAK FURT ZTRACIS MICE TY SOLISTO HNUSNEJ, a ta nagelovana palice vypada fakt hnusne :-!
  • zub

    karel zacal v treboni tam smemu rykaly trebonsky kapr, tet bud budejovycich ,a nekoukej na fynance, a pomos tymu kde sy zacal toje jisny cechy ,treba jako trener
  • Dobrý den Karle, jsem Váš největší fanoušek a tak Vás moc prosím, jestli by jste mi nemohl poslat své foto s podpisem, moc bych byl šťastný, na adresu: Karel Nagy, Přehořov 66, Soběslav 39201. Moc Vám děkuji.
  • Cau Tomasi, ja vam dneska 12.11.2005 fandim.Vy tan fotbal vyhrajete 3-2.Tak cau a nezapomen mi napsat.JJJJJJJJJIIIIIIIRRRRKKKAAAAA
  • fotka

    Zdrarec lidi jestli mi někdo prosím vás fotku s podpisem Karla Poborskěho.Předem Děkuji.Jinak jiné informace posílejte na tomlouda@seznam.cz
  • Cau

    poslete mi nekdo na email tomlouda@seznam.cz Karluv email.Dekuji
  • PROSIM O FOTKU

    nazdar Prosim prosim prosim prosim prosim nemohli bystemi poslat podepsanou fotku karla bydlim na adrese:TRNKOVA 34 OLOMOUC PSC 77900 MOCKRAT DEKUJI
  • chvilka poezie

    Národ přestal kouřit SPARTY,je v nich dehet obrovský,na ty žvára se už vybod i kapitán Poborský.V Budějicích bude kopat za tamnější mančafty,desítky tam bude dávat pro platící kunčafty.My mu přejem hodně golů,penalty i trestnáky.Zapomenout na hřebíky,ted má nové partáky. Fandové z růžku v Dáblicích.
  • pro Karla

    Karle jses muj oblíbeným fotbalistou a jses fakt dobrý. Ahoj Sábík(Sabina)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit