Přejít na výpis diskuzí

Julian McMahon

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dickula

    Re: Re: Re: jaj bože

    Dóóóóbrý,vedeš s převahou :DDD *5*
  • Re: Re: jaj bože

    To určitě ale zamyslili se kdo to tak psal...třeba i nezletilá ... *1* *1* *1* *1* XD XD
  • dickula

    Re: Re: Re: Re: Pozor!!!!

    děkuji, lepší byl čas k večeru, kdo má čas kolem 14té, a ve kterém dílu se objeví Julian.
  • Re: Re: Re: Pozor!!!!

    čarodějky přesunuli z 18:00,vyslílají se teď okolo 14:00
  • Re: Re: Pozor!!!!

    to maj na primě v oblibě- o prázdninách jeli čarodějky,pak je stopli,dali muži na stromech a pak zas pokračovali-jak u blbých toto
  • dickula

    Re: Pozor!!!!

    Vysílali je pouze týden a místo nich dali 5proti5.Tedy dost mne naštvali. *16* *16*
  • dickula

    Pozor!!!!

    Od 29.září,od 18 hodin,televize Prima,ve všední dny začíná opakovat seriál Čarodějky.Začíná se od jedničky. *14* *14* *14*
  • dickula

    Re: Krásný

    Juliana jako Cola mluví Ladislav Cigánek a jako Dr Troye v Nip/Tuck ho mluví Josef Vrtal v tomhle spojení je Julian úplně k sežrání. *14* *14* *14*
  • Krásný

    Julián alias můj miláček,je úplně nádherný k sežrání chlap,je stejně narozen jako můj otec a i o 3 měsíce dřív,to je náhoda,co? *1* ,jinak se mi moc líbí,má i nádherný vysoký hlas i trochu podobný těm dabingům,ale ten jeho vysoký je krásný *14* ,prostě ho jako herce žeru *14* *14*
  • narcisa

    Re: Re: případ pro sam

    není zač *4*. od září bude na nova cinema plastická chirurgie s.r.o. *14*
  • dickula

    Re: jaj bože

    tady je někdo na hlavu víš že jsou často fanoušky i nezletilý?????? *5*
  • jaj bože

    Jaj bože, já ho chci až mi pička hoří *5*
  • dickula

    Tady dickula!!!!

    Milé fanynky a fanoušové, přidala jsem vám pár obrázků a tapet. Proč tu nikdo není, kdo by se nad Julianem rozplýval? To malé dítě na tapetě je jeho malá dcerka Madison,z jeho druhého manželství, které také nevydrželo. Čauky *3*
  • dickula

    Kde jste?

    Tak kde jste všechny ctitelky sexy Juliana nevíte kde bych sehnala nějaké to cd s ním? *5*
  • dickula

    Re: případ pro sam

    Zdravím Narcisko, děkuji moc za tvůj tip na Případ pro Sam, jen škoda, že nemohu koukat každý den. *4*
  • l.e.n.u.l.k.a

    happy birthday

    happy birthday *4* *5* *14* *5*
  • lieblinka

    Birthday

    Happy Birthday Julian!!! *3*
  • Blahopřání

    Vše nejlepší Juliane *3*
  • wow

    Happy Birthday Julian!:):)... *3* *3* *3* *14*
  • narcisa

    případ pro sam

    juliana můžeme vidět každý všední den na tv prima v seriálu Případ pro Sam(profiler)-vysílací čas 10:25(může se o cca 5 minut liši kvůli reklamám) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit