Přejít na výpis diskuzí

Julian McMahon

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Julian McMahon

    Moje mamka mi o něm tak básní že to asi bude pravda . Prý je božskej !! Tak se mějte a čus *1* *4* *16* *8*
  • Je úžesnej

    Je nádherný , charismatický , sexy , nejradši bych ho měla doma !!! Plastickou si nahrávám a nad dílem , kde má odhalený svůj chlupatý hrudník jen slintám . Jeho foto mám i na mobilu a dveřích od skříně . Když se oblékám , kouká na mě . Můj přítel jen závidí , žárlí a kritizuje ho . Ale já ho nedám !!! Pomyslně je můj ! Tak se mějte a čau . *3*
    • Re: Je úžesnej

      Pomyslně je nás všech,ale víc by mě zajímalo,co máš za přítele,když žárlí na chlapa,který je jen snem. *4*
  • setkání

    je opravdu nádherný a šílený sympaťák nejlepší bylo to setkání a obejmutí. Nedalo se odolat. Opravdu jako opreka v americe je výhoda.
  • už se těším na nip tuck divam se na to jenom kvuli juliana škoda že to dávají tak pozdě když rano musim vstavat ale je super važně nemá konkurenci nejlepši muj miláček
  • nevíte proč mi nejde přihlásit se ? mám plno fotek julian a tak nemužu nic přidat .
  • Julin je tak charizmatickej a sexy chlap,to ani nejde napsat.Je kráásnej!Ci víc dodat?A to tělo,božínku,on je tak rajcovní.Být chlapem a vidět ho vedle mě,tak ho znásilnim:-)Achch,jak já bych ho chtěla.Škoda.A ten konec "chirurgie"byl hnusnej!Chudínek Christian,jak plakal,to bylo smutný.Malinkej...Ještě že jí teď opakujou a můžeme se,dámy,opět kochat:o)No,nestál by za hřích?!!Fakt suprchlápek!
  • julian

    stál by zahřích:D škoda že není pro obyčejný smrtelníky:)
  • Jules

    Tento chlap nema konkurenciu...Nie len, ze je neuveritelne sexy, ale predovsetkym je to strasne sympaticky clovek, s ohromnym zmyslom pre humor a skvely otec...No a samozrejme, uzasny herec...
  • Je neuveritelny,uzasny a strasne sexi!!!Proste ho miluje kazdy!
  • www.thebestboy.websnadno.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit