Přejít na výpis diskuzí

Josef Vařeka

OSOBNOST 26.8.2010 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pipulka

    Narozky

    Josie všechno nejlepšíí hodně štěstí,zdraví a hlvně lásky doufám že brzy jí najdeš(no nebudu lhát byla bych ráda kdybych to byla já ae to se nestane)
    :)) Miluju tě ♥ :-* a oslav to pořádně...
  • tisdalina

    Josie

    Milý Josie!
    dneska už 18! Všechno nejlepší hodně štěstí zdraví LÁSKU! hodně uspěchů s Koblížkama! :) Nebudu ti psát jak tě miluju jako některé fanynky .. protože milovat jde jen když člověka znáš. ale můžu říct že tě opravdu MAXIMÁLNĚ obdivuju! Geniální hudba,texty.. a úžasná vizáž! Zbožňovala jsem tě blond ale černý vlasy! OCH! prostě kunďák jak má být ! :) to je všechno co jsem chtěla říct.
    P.S: KOBLÍŽC! válí !:)
  • Všechno Nejlepší K Narozkám Josie *3* *3*
  • Josie si úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *1* :))
    • jo to si úúúžasnej *14* *14* *14* *3*
  • Josie všechno nejlepší!!
  • Řeknu to snadno hodně štěstí k novýmu roku přeju dost pozde ale to snad tolik nevadí chtěla bych podekovat tobe a Brandymu že ste začali se založenim kapeli a a taky že ste že ste přidaly do kapely Filipa s Robem.Takže hodně úspěchů s CD Sami Sebou a ať vam to v kapele de jako po masle. *4* *4* *4*
  • Josie miluji te a mooooooooc!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já ho mám strašně ráda. On je tak praštěnej. Jestli chcete tak si dejte na YOU TUBE do vyhledávače Koblížci na óčku. To je fakt super.
  • jsi užasnej máme tě rádi !!!! <3
    *14* *14*
  • josie má holku nebo ne
    • To by mě taky zajímalo! ;D*
    • jo má holku *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit