Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    Nová zpověď zločince Rychtáře https://tn.nova.cz/clanek/josef-rychtar-pritelkyne-mi-toleruje-ze-je-pro-me-iveta-na-prvnim-miste.html

  • Luky1987

    Rychtář je borec a pomáhal Ivetke najviac, keď sa všetci na ňu vykašlali. Macura a Martucci jsou a boli dvaja slizouni 

    • wauworld

      🙉

  • wauworld

    Dnes je to šest let od smrti Ivety a Rychtář si stále chodí po svobodě..

  • Luky1987

    Za sebevraždu Ivetky podle mne mužou hlavne bulvární novinári a dvaja slizouni Macura s Martuccim

    • wauworld

      Nesmysl..může za to bulvár i ona..

      • Luky1987

        Ivetka nie, bulvár súhlasím

      • wauworld

        A Rychtář..

        • Luky1987

          Rychtář za to nemôže dosť jej aj pomáhal Ivetke, keď bola na tom zle. Najviac za to môžu bulvár, magori Macura a Martucci

  • wauworld
    Josefu Rychtářovi (61) podpálil v noci na dnešek neznámý pachatel v Říčanech auto. Patřilo jeho sestře, vdovec po Ivetě Bartošové ho však pravidelně využívá. Podle hasičů někdo vozidlo zapálil úmyslně.V úterý po třetí hodině ráno došlo v Říčanech v ulici Na Vyhlídce, kde Josef Rychtář dočasně bydlí, k požáru vozu. Auto patří jeho sestře Jarmile, jezdí s ním však převážně on.Sestra Rychtáře popsala, že slyšela pozdě v noci doma křičet papouška, vstala, ale ničeho si nevšimla. Krátce poté jí však volala sousedka, že jim hoří auto a že již zavolala hasiče i policii.Příčinou požáru vozu bylo podle středočeských hasičů úmyslné zapálení. Škoda byla vyšetřovatelem vyčíslena na 80 tisíc korun.Ze zapálení vozu podezřívá vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové Josef Rychtář svou bývalou ženu Darinu a jejího syna. "Je to jasné vyhrožování. Beru to jako mstu. Kdo si zahrává s benzínem nebo nějakou hořlavou látkou, podle toho také skončí," dodal Rychtář pro iDNES.cz. Blesk: Vdovec nebyl po tomto incidentu schopný ani mluvit."Táta je na tom špatně, je z toho hodně rozrušený," svěřil Aha! syn Jan Rychtář(32),který zvedl tátův telefon. "Poté, co se táta přestěhoval, je klidnější, takže si myslím, že ten okruh lidí, kteří by to mohli udělat, není zase tak velký. Podezření sice můžu mít, ale to si nechám pro sebe," dodal Honza. Rychtáři ty nevíš že poctivého nepálí ?
  • wauworld
    "Nějaký duševní mrzák to byl. Dovolím si tvrdit, že vím, kdo to udělal a snížil se k tomuto. Auto nebylo moje, ale mé sestry. Já ho jenom užíval. Taková je realita. Jsem naprosto přesvědčený, i moje rodina, že za tím stojí paní Nová a pan Havelka.(Rychtářův syn,který je hasič se podruhé přejmenoval na Havelku) Takže moje exmanželka a můj syn," rozpovídal se Rychtář pro Expres. A to nebylo všechno, co řekl. "Nejradši bych vzal spravedlnost do vlastních rukou. Co chceš dělat v tomto státě? Vzít sekeru a roztřísknout jim palici. To je zákon. Tady se nemůžeš spoléhat na státní systém, který nefunguje. Na co bych měl brát ohledy. Nová, tu jsem měl zabít a měl bych odseděno. A toho zmetka, kterému jsem zaplatil hypotéku a koupil auto, tak ten už zapomněl. Maminka na něj převedla barák, tak už na vše zapomněl. Hlavně, že dělá u hasičů," dodal rozhořčeně Rychtář, který doufá, že se brzy viník najde.S exmanželkou má napjaté vztahy od té doby, co se rozhodl pro vztah s Ivetou Bartošovou. Po její smrti se pak ale domáhal práva na dům, který Darina Nová vlastní a dokonce se do něj nastěhoval.
  • wauworld
    Rychtář včera vystoupil v tv nova.Vyhrožoval,že kdo si zahrává,špatně skončí..to od něj sedí..https://novaplus.nova.cz/porad/televizni-noviny/epizoda/41336-televizni-noviny-14-1-2020 od 25:07 minuty..Darina reagovala krátce - ať se redaktor obrátí na tiskového mluvčí policie.. na primě se vyjádřil mladší syn Rychtáře,naopak starší syn,kterého Rychtář označil za pravděpodobného pachatele nepromluvil,proto jeho příjmení raději vypípali..https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/14012020 od 35:20 minuty..
  • wauworld
    "Chování pana Rychtáře, veškeré jeho činy a řeči jsou mi už delší dobu úplně jedno. Zaslouží si pouze ignoraci," sdělila Aha! rázně Rychtářova exmanželka. "I právník nám se synem poradil, ať na nic nereagujeme a popřípadě komunikujeme pouze prostřednictvím Policie ČR," dodala Nová. Její známý, který si nepřeje být jmenován, byl ale sdílnější. "Auto začalo hořet s plným Rychtářovým vědomím. Exmanžel Bartošové má rád pozornost, a té se mu teď moc nedostává," tvrdí zdroj. Škoda byla vyšetřovatelem vyčíslena na osmdesát tisíc korun. Ten také potvrdil, že příčinou bylo úmyslné zapálení.
  • wauworld

    http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/2001/rychtar-si-auto-zapalil-sam-tvrdi-znamy-dariny

  • Luky1987

    Ivetka mela smulu na chlapy, dukazem jsou poslední kašpaři Rychtář, Macura, Martucci a Pomeje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit