Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ups,nejde to. No prostě si na youtubku najdi Match Point trailer official.Jestli chceš.
  • Tady ti pošlu trailer:http://www.youtube.com/watch?v=-aKnF2VFByk *3*
  • ještě ne, ale chystám se na to. *14* Já si myslích, že se z toho dostal. Snad *3*
  • Hana:Viděla jsi Match Point? Jestli ne, doporučuju!!!! Je tam k sežráníííí. A už dlouho o něm nebylo slyšet, dostal se z tý závislosti? Víte to někdo? *1*
  • :D:D *15* *1* *1* *3*
  • Jj v Tudorovcích je sexy,takovej erotickej seriál. Samej sex. Jonathan musí bej v posteli uragán. *15*
  • Holky, asi jsem se zamilovala. Hrozně ho žeru v Tudorovcích. Slaďoušek *3*
  • VERY, VERY HOT AND SEXY <3 Sladkej Milášek a nejúžasnější herec. Zahraje cokoliv - romantika,sebestřednýho parchanta,slaďouška... I love you forever.Prostě nejkrásnější a nejdoknalejší herec a model na světě.(můj nej film je Match Point je tam k sežrání a vůbec nej scéna tam je polibek v dešťi)
  • V Tudorovcích nemá chybu. Všem citlivým fanynkám, co si rády pobrečí u filmů a rády si zavzdychají, jako já, vřele doporučuji August Rush, melodie mého srdce. Je to nádherný film a Jonathan ttam je úžasnej. *14*
  • Je k sežrání ♥♥
  • Je to muž, který má opravdu talent. Když jsem se dívala na Jindřicha 8., zírala jsem, jak roli dokázal tak skvěle stvárnit. Je velice sexy a sebevědomí. Škoda, že je zadaný;oD *2*
  • Uplně ho žeru..je úžasnej :-):* *2*
  • Hurá!

    Všechno nejlepší k 34. narozeninám!
  • Všechno nej

    Všechno nejlepší !!!
  • terezias

    Narozeniny

    Happy B-day :D
  • Re: Jeee

    Faakt ??? *14* *4*
  • Jeee

    on chodi s Shiaou Lebaufem
  • renatqaa

    :)

    On je nejlepšíí *14* Někdy mi připomíná jednoho herce (Kyle Gallner) nwm ,ale příjde mi podobnej :) *1* *4* *4*
  • ruth

    Oooo

    *14* Jeden z nejhezčích a nejcharismatičtějších chlapů!!!! FAkt nádhernej!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ceann de na leor

    Feicfidh mé díreach ag iarraidh an mian leat an dá Tugann an méid a dhéanann tú sa saol ach maith, áthas agus sonas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit