Přejít na výpis diskuzí

Johannes Halbig

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo

    no ja nevim jak vam ale me se fakt strasne moc libi *14* takhle sladkyho kluka sem fakt uz hodne dlouho nevidela *14* *14* ja kraaaasnej!!!!! *14* *14* *14*
  • ..

    noo jako je celkem hezkej(jak kdy).. ale Fabii je stejne nejhezcii..!! *14* *14*
  • neeeeej

    Je to ten neeeeejjjjnaaadjernejsi zpevak a clovek na svete..... *14* ho chcuuuuuu *9* *14* *14* *14*
  • Johannes

    Nazdárek vy budoucí milenky Joa! *1* *1* Jo je můj!známe se spolu od mých 3 let!!takže máte smůlu!a můžu vám říct jedno:úžansě líbá!!ale nezáviďte každej si najde pravou lásku!
    jinak koukněte na www.ezliprellik.blog.cz užasnej blog!! *9* *15* *5* *4*
    • Re: Johannes

      Jo hmm aspOň kdyby tO byla pravda viď ..? =DD Navíc Jo mám já a tO se ho klidě zeptejte vám dám číslo fb atd a zeptej te se ho a uvidíte že chOdí semnOu :P
    • Re: Johannes

      mmiiaa-> A ty si myslíš, že ti někdo uvěří? *1* No, nevím jestli tě baví si takhle vymýšlet *13*
      • Re: Re: Johannes

        Hele ale miiia má pravdu fakt se znají a Jo holku má věřte nebo ne ale je to tak. *3*
  • njn

    JO *14* ...krásnej klučina ale fabijánka mám radši because je stejně starej jako já pouze o 6 dní mladší *15* FABIJÁNEK je po JOOVI *1* *14* *14* oba mocinky krááásnoulinečký
  • gfg

    mmiiaa-->hmm...já taky můžu říct že sem na vlastní oči viděla santa clause(PRAVÝHO)a myslet si že mi to všichni uvěří *15* seš fakt divná a moc si o sobě myslíš *3* *8* *13*
  • Jo*

    Ochh Omg Omg Omg _miLuJu hO *9* *14*
  • máte písničky killerpilze?

    plsky nemáte někdo písničky od Killerpilze - třeba radio brennt atd....?jestli jo plsky pisněte na icq 483394775
  • Jojík má holku!!!!

    Ahojky víte , že Jo má holku??!!!! *14* takže máte vy,faninky smnůlu!
    • Re: Jojík má holku!!!!

      To máš pravdu no holku máá a z česka a zrovna ti píše =D
      • Re: Re: Jojík má holku!!!!

        No JAsně že jo !!! Má tu nej holku !! Ať jim to vydržíí :-*
  • nniikkiisseekk66

    nniikkiisseekk66

    dyť je upe moc sladkej!!! *14**14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit