Přejít na výpis diskuzí

Joel Ryan Rueben Madden

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boxer

    tak hoplááááá http://www.imosh.com/BRASS.htm
  • Joel

    joel je mocinky náádhernej kluk *14* já ho upe zbožnuju *14* a zpívá nádherné písnikčy *3* ale štve mě že jsem nebyla na tom jejich koncertě v Praze *16* ale příště určo pojedu *1* jj já ho miluju je upě božííí *14* *14*
  • Boxer

    http://www.imosh.com/BRASS.htm
  • ..

    Dva roky ne... s Hill nechodí max. rok... podváděl ji s tou trapnou káčou s kterou teď čeká dítě... *16*
    • Re: ..

      Ta skterou podváděl Hill to je Britney Spears!
  • jooel

    až na to,že joel s Hill není už minimálně dva roky a čeká dítě s Nicole Richie.. *16*
    • Re: jooel

      Ale kdyť chodí z Britney Spears!
      To teda chdí s Britney a čeká dítě z Nicole??Ïdiot! *16*
      • Re: Re: jooel

        joel nechodí s britney *13* on chodí s nicole richie a už se jim narodilo dítě *9*
  • boxer

    tak to už jsme 4!Já bych ho taky chtěla tak napoište! *3* *15*
  • Happy b-day

    jj vše nej k narozkám *4* *14*
  • Joel?? krásnej

    Joel je staršně moooc krásnej kluk a závidím Hillary ze s ním chodí kurec *9* .... *14* kunda *14*
  • 4ever

    ♥ Miluju ho...Miluju ho...Miluju ho ♥
  • B+J

    Noo..Ta Nicole..já jí dřív moc nemusela(byla anorektička a jediný co v životě dokázala je to,že jí adoptovali slavní a bohatí Richieovi),ale dneska sem se podívala na video..jak tam je s Joelem a prostě maj interwiew..tak mi najednou přišla docela sympatická..reportérka se jí ptala(anglicky se učim 4 roky..takže rozumim jenom něco),jestli pije alkohol(tehdy byla eště těhotná)a ona řekla že už nikdy žádnej alkohol(jako vožrat se do němoty atd..:D)a nikdy prej už žádný drogy atd..byla tam prostě sympatická a na Joelovi bylo vidět,že mu na ní záleží.Jinak Benji♥ a Paris Hilton..viděla sem video a nějak jim nezávidim..všude miliony paparazzi..na hovno..žádný soukromí..a jinak sem si o ní myslela nejhorší,ale po některých videích sem usoudila,že je to v nitru normální holka,akorát v některých ohledech namyšlená..myslim si,že jim to vydrží eště tak půl roku a dost..na Benjim(fotky)..de vidět,že už ho to moc neba..Good Charlotte držim jinak palce a ať jim to dlouuho vydrží a maj taky tak hezký písničky *14* A Harlow je roztomilá *4* Držim palce a jeDnou pojedu za nima do Ameriky a pudu na jejich koncert(i na P!nk:D)..Tak pa♥♥ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit