Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • natush

    Star dance

    Jituš je úplně nejlepší. jak v dS tak ve star dance. *1* *14* *1* *14* Skvěle jsi zatančila tu čaču. Jsi nejlepší a držim palečky a posílám hlasy aby jsi vyhrála. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • sisimka

      Re: Star dance

      natush souhlas *1* *1*
  • Paní Čvančarová,co to povídáte za blafy dnes na při prezidentské debatě?
    Kdybych Vás neznala myslela bych si o Vás že jste Světice!!Než něco vypustíte z pusy,jedna rada-mrkněte do zrcadla ať se vidíte jak mlžíte.Fuj!!!
  • Krev a mlíko

    Jitka je opravdu žena jak má být,ideální žena která by mě donutila skoro ke všemu *14* .Škoda jen že neni mladší *9*
    • Re: Krev a mlíko

      A jak vy jste ve dvaceti přišel k titulu?
  • hezkost!!

    ahoj jíto jsi ¨hezká!! *14* *14* *14*
  • Jitka Čvančarová je nejlepší herečka na světě. V seriálu Ordinace v růžové zahradě se mi moc líbila. Je to můj vzor. A jako Michelle z Dokonalého Světa je uplně dokonalá. Mam ji moc ráda a přeju ji jen to nejlepší. Marketka Michelle
  • vše nejlepší k narozeninám
    • L0uise
      vše nej!
  • Jitka je super!

    Jíťa je skvělá!!!! Je to výborná herečka a navíc je moc sympatická!!! *3*
  • Muzikály

    s tebou jsem viděla jen muzikál bídníci a na to nikdy nezapomenu je to nádherný spíváš krášně *4*
  • klara24p

    kočka

    tahle ženská je opravdu krásná
    • Re: kočka

      Souhlasim Jitka jedinečna a nejlepší herečka u nas co znam a moc ji fandim *4* *14*
      • Re: Re: kočka

        Včera vte inscenaci natěrač Jitka opět dokazala svoji velikost je prostě supr.
  • Taková ostuda před národem. Sice si snažítě pěstovat image hodné a pomáhající ženy, ale dnes jste se projevila jako velice vztahovačná a ublížená a při tom nebyl důvod. Doporučuji držet se svého "Dokonalého" hereckého kopyta a debatu na úrovni nechat na inteligentní lidi. Vaše vystoupení bylo velice úsměvné a tak nějak nepatřičné... televize Nova prostě nezklame! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit