Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • c.arolinka

    Narozeniny

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám. Hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať se vám vše vyplní. Jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem mohla někoho tak úžasného a skvělého vůbec poznat *4* *3*
  • baraj

    Ať žije královna!

    Byla jsem na představení Ať žeje královna! kde Jitka hraje, bylo to úžasný a všem doporučuji! *14* *4*
  • Re: Re: sousedka

    no fakt chcete jestli mi nevěříte tak klidně bydlí naproti mě teda jenom její rodiče
  • tomivojtech

    diskuse.

    Já bych řekl že se více podobá na Lenku Vlasákovou.Obě dvě jsou šikovné. *3*
  • tomivojtech

    Re: nelíbí

    KDYŽ SE TI NELÍBÍ TAK NA NÍ NEČUČ TI KRASAVČE.
  • novalee

    :)

    Vypadá trochu jako Natalie Portman nebo Monica Belluci. Ale není moc příjemná *3* Ale třeba se to zdá.
  • kikussshe

    Jitka Čvančarová

    Přeji Vám,všechno nejlepší k svátku,ať jste pořád taková jaká jste,protože to je nejlepší...jsem můj vzor moc vás obdivuji... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • natush

    Svátek

    Milá Jitko, přeji ti vše nejj k svátku *14* *1* *14* *1* *14* *1* *14* *1* *14* *14* *1* *14*
    PS: jE MĚ LÍTO ŽE JSI VYPADLA VE STAR DANCE. ALE STEJNĚ TANČÍŠ NEJLÍP *14* *14* *14*
  • c.arolinka

    Ona

    Milá Jituško, přeji Vám vše nejelpší k svátku. Hodně štěstí, zdraví a ať se Vám vše v životě podaří, jak si přejete. Zůstaňte stále taková, jaká jste, protože jste dokonalá *3* Moc vás obdivuji a vážím si vás. *14*
  • natush

    stardance

    Jituško jsi ve star dance úplně nejlepší krásně jsi zatančila slowfokstrot a moc ti to sluší. Na tobě se mi líbí že jsi taková milá, upřímná,krásná, talentovaná a na nic si nehraješ. Jsi nej a doufám že stardance vyhraješ. Posílám hlásky a držím palečky *14* *14* *14* A vy fanoušci Jitky ju ve stardance hodně podporujte Díky *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • ruth

    Super

    Jitka je naprosto úžasná! Je to pro mě vzor dokonalé ženy! Je krásná, talentovaná herečka a teď ještě ke všemu skvěle tancuje!!!! FAkt velký obdiv! *3*
  • sisimka

    Re: Star dance

    natush souhlas *1* *1*
  • natush

    Star dance

    Jituš je úplně nejlepší. jak v dS tak ve star dance. *1* *14* *1* *14* Skvěle jsi zatančila tu čaču. Jsi nejlepší a držim palečky a posílám hlasy aby jsi vyhrála. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: :D

    to určitě...hej vy si všichni furt vymyšlíte.... *8* *8*
  • Re: sousedka

    vy bydlite na melniku?? mno jo.-....je to moe pribuzna *14*
  • :D

    ona je sestřenice mího táty :) ♥ *3*
  • Krásná a talentovaná,

    Jitka je opravdu nádherná ženská, krev a mlíko, radost pohledět a to nejsem lesba, ale ona je opravdu třída. Je to naše Monica Bellucci. A samozřejmě je výborná herečka, v Dokonalém světě je prostě s těmi svými hláškami bombová. Ten seriál se Nově dost povedl, scénárista zaslouží pochcalu.
  • nechápu

    souhlasím se všemi opravdu je moc krásná a dobrá herečka a mám ji nejradši v dokonalym světě, úpa nej českej seriál po comebacku..... *3*
    akorát mi tam přišlo divný jak tam (ta její postava) nadávala furt tej že je tlustá, přitom ona v tom je taky trochu při těle.....
  • Re: sousedka

    no jasně
  • sousedka

    Bydlí na proti mě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit