Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Čvančarová,
    chci Vám vyjádřit svoji podporu i obdiv se kterým jste se pustila do souboje s chrapounským demagogem ing. Zemanem. Bylo asi trochu naivní očekávat omluvu od člověka, který si zakládá na urážení a zesměšňování svých oponentů. To předvedl i včera, kdy on Pan NIKDO se navezl do Věry Čáslavské s tím, že v roce 1968 svou zlatou olympijskou medaili věnovala A. Dubčekovi, který bylv té době naprostou většinou národa milován. Ale proč žebral o podporu komunistů, ač sám sebe prezentoval jako jejich dlouholetý odpůrce, tak na tuto otázku vůbec neodpověděl. Nic si nedělejte z urážek. To jen část národa ukazuje, že vrána k vráně sedá a že jim sprosťárny, demagogie a lži vyhovují. Bohužel. Dnes jsem volil K. Schwarzenberka. Ne proto, že bych se ztotožňoval s jeho proevropskou vizí a jeho některými jinými názory, ale protože je to slušný člověk. Doufám, že to většina lidi pochopila.Přeji Vám pevné nervy a nenechte se otrávit nebo zastrašit ubožáky, kteří se předvádějí svou "statečnost" pouze pod pláštíkem anonymity *3*
    • omlouvá se za chybu - samozřejmě Schwarzenberga, také občas chybí nějaká čárka. Příště si to po sobě nejprve přečtu *3*
  • Vážená paní Čvančarová,

    existuje přísloví "3x měř a jednou řež". Držte se toho a nebude na vás přinejmenším půlka národa naštvaná. Příště by to asi chtělo, abyste se podobných debat raději neúčastnila nebo si vás lidé dají do jedné řady s Mádlem a Issovou. Viděla jste pohádku Byl jednou jeden král ? (Sůl nad zlato). Tam pan Werich říká Vlastovi Burianovi po nezdařeném vaření lívanců památnou větu: "Na odbornou práci mají být odborníci". A to vy, při vší úctě, na poli politiky nejste. Držte se toho, co umíte dobře, a tím je herectví. Přeji vám hezký den. Jirka
  • To co jste řekla, jste myslela vážně nebo to byl jen stupidní scénář? V každém případě jste vzala tentokrát roli, která Vám jen ublížila. Jste sice hezká ženská, ale tím to zřejmě i končí. Tak pa, krásko.
  • Měl jsem o Vás lepší mínění, to jste už klesla hodně hluboko, když se necháte takhle zblbnout.
  • Jsem rovněž žena,a dokonce s VŠ vzděláním, ale vůbec jsem nepochopila,
    čím se Miloš Zeman dotkl feministek. Jak mnohé znám, tak se většinou chovají tak, že by je ani muži znásilňovat nemuseli, ony by to zvládly
    za ně.


    Ludmila
  • Hloupost by se neměla prezentovat veřejně. Inteligentní lidi to uráží.
  • Ne nadarmo se dříve říkalo hercům komedianti. Vždy jste mne zaujala, ale ode dneška už to neplatí. Ta komedie kvůli knížeti byla trapná a jsem rád, že aspoň národ má rozum a v sobotu se to ukáže.
  • Taková ostuda před národem. Sice si snažítě pěstovat image hodné a pomáhající ženy, ale dnes jste se projevila jako velice vztahovačná a ublížená a při tom nebyl důvod. Doporučuji držet se svého "Dokonalého" hereckého kopyta a debatu na úrovni nechat na inteligentní lidi. Vaše vystoupení bylo velice úsměvné a tak nějak nepatřičné... televize Nova prostě nezklame! *1*
  • Paní Čvančarová,co to povídáte za blafy dnes na při prezidentské debatě?
    Kdybych Vás neznala myslela bych si o Vás že jste Světice!!Než něco vypustíte z pusy,jedna rada-mrkněte do zrcadla ať se vidíte jak mlžíte.Fuj!!!
  • Jitka Čvančarová je nejlepší herečka na světě. V seriálu Ordinace v růžové zahradě se mi moc líbila. Je to můj vzor. A jako Michelle z Dokonalého Světa je uplně dokonalá. Mam ji moc ráda a přeju ji jen to nejlepší. Marketka Michelle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit