Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Jirásková

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Jirásková je má oblíbená herečka, mám ji moc ráda, role, které vytvořila patří ke zlatému fondu, a to od Světáků po např. roli babičky v seriálu Život na zámku, každá role byla mistrovsky a úžasně prožita, projev této krásné a nesmírně šarmantní dámy je kultivovaný a přitom nepostrádá humor a jiskru. Velice si paní Jiráskové vážím, přeju jí zdraví a síly a moc na ni myslím. Jana P.Panská
  • Re: Ach jo

    Mnohé osobnosti se stydí a mnohé se bojí i přiznat,že byli nebo jsou ještě v KSČ - nyní KSČM. Ti,co se bojí, mají strach se přiznat kvůli dnešní tzv. demokracii a ti,co tam šli kvůli kariéře dříve, se vám mnohdy nyní nepřiznají - viz paní Jirásková. A co se týká i alespoň částečného svlékání ve filmu,to nikdo nedělá zadarmo.Za to dostanou slušný honorář,ačkoliv ne takový jako na západě.
  • Ach jo

    Bezpochyby dobrá herečka . Proč se ale v životopisech těchto lidí opomíjí zmínka o jejich členství a angažovanosti v KSČ ? A zrovna paní Jirásková nebyla jen řádovým členem KSČ . A proč tady není zmínka o její chamtivosti ? O trilogii Slunce seno atd , se zmínila v televizi jako o fekálních filmech . Přesto si v nich za peníze zahrála bez nejmenšího studu . *16*
  • Jiřinko

    buďte na sebe opatrná moc se nepřepínejte máte krásný věk,ve zdraví si ho užijte.Přeji hodně hodně zdraví a spoustu krásných chvil...
  • gratuluji

    dovolte mi, prosím, abych vám také poblahopřál k vašim -náctinám. právě sleduji vaši postavu hraběnky v zámku v čechách. myslím, promiňte, že to jste právě vy, nezdolná a trvající na svých principech. jindy zase skvělá s kolegyněmi janžurovou a bohdalovou ve světácích a mnoha dalších rolích. lidi by se vám měli klanět, stejně tak i prezident. ne vy jemu, protože vy jste ve své profesi vždy byla daleko větší profík než v té jeho. on žije jenom svoji arogantní roli, vy byste na hradě dokázala udělat pro nás všechny daleko víc stejně jako na prknech, které znamenají svět. škoda, že jsme neměli možnost kdysi dávno zvolit za prezidentku paní magdu vašáryovou nebo vás. mojí favoritkou pak byla paní moserová. vy hrajete pro lidi, klaus pro sebe.
    s úctou k vašemu živitu i práci pro nás všechny milan šíma
  • Jiřince!

    Milá Jiřinko, Přejí ještě dlouho hraj. Ty jseš Pani Herečka když ty hraješ je to nádhera. Do dalších dní hodně zdravíčka a štěstíčka. *14*
  • Blahopřání

    Vše dobré k dnešnímu svátku a k nadcházejícímu jubileu kopec zdraví, štěstí, pohody...a velký dík za Vaši práci!
  • Nic a nekonečno.

    Drahá paní, mě chytlo něco jiného ve vašem posledním publikovaném intervjú, totiž váš povzdech nad zpeněžněním života. Do bijáku jsem nechodil, na bednu nečumím, zprávy beru z Reuterse a odjinud, sedím na zadku a kazím si smysl pro krásu prací. V 70. letech jsem hodně chodil do divadla, ale to do Haparandy sobě a do Smetanova (na Vinohrady jen výjimečně). Takže Vaše kreace neznám. Seděl jsem za kompem a překládal, mám 6 dětí. Umím 8 jazyků, bylo tedy co dělat. Ještě bych dodal, že je něco jiného vzdychnout nad komercializací všeho, když máte peníze a něco úplně jiného jí být naa utloukán dnes a denně když peníze nemáte. Prosím Vás, proč od Vás ten čék utek? Až Vám bude smutno, tak mi napište a budeme se řehtat i bez toho cognacu. *4*
  • Zdraví

    Vážená paní Jiřinko, Doslechla jsem se o Vaších zdravotních problémech a ráda bych Vám pomohla. Zabývám se léčivou silou Aloe-vera. Je to plodina, která se pěstuje v Mexiku za nejpřísnějších ekologických podmínek.Aloe-vera má neuvěřitelné učinky na lidský organismus.Léčí rakovinu,vředy,cukrovku, kožní problémy.Čistí organismus od antioxidantů má vliv na celkovou harmonii a bojuje proti opotřebení a stárnutí organismu. Lidé,kteří nevěřili a přece to zkusili jsou velmi spokojeni a zbavili se spousty zdrav. problémů a na aloe nedají dopustit. Pokud Vás toto zaujalo a chtěla by jste jí vyzkoušet, nebo chtěla ještě více informací ,tak mi prosím napište na e-mail thunovadagmar@seznam.cz hodně zdraví a pohody do Vašeho života *14* *3*
  • narozeniny

    Milá paní Jiřinko
    Přání k Vaším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Paní Jirásková

    Vážená a mně milá paní Jirásková, přeji Vám, abyste se brzy zotavila. Je to ode mne spíš sobecké přání, protože bych chtěla ještě dlouho vědět, že Vás tu máme. Buďte na sebe, prosím, opatrná.
    A.Š.
  • PANÍ JIŘINKO

    DRAHÁ PANÍ JIŘINKO Vy tento boj musíte vyhrát jste velice silná žena se vším všudy.Aproto musíte vyhrát.věřím tomu.máme Vás rádi a velice si Vás vážíme,PŘEJEME Vám strašně moc síly a štastný odchod z nemocnice spozdravem Věra,
  • paní Jiřinko

    Milá paní Jiřinko,moc mě mrzí, že Vás stíhá takový těžký osud. Z celého srdce Vám přeji, aby se Váš zdravotní stav konečně zlepšil a my Vás mohli ještě vidět jak na prknech tak na obrazovkách v nádherných rolích,které umíte tak krásně ztvárnit.Moc ráda jsem se dívala na paní Kekulovou z Pojišťovny štěstí a i na ostatní Vaše role.Přeji Vám brzké uzdravení a nám, kteří Vás milujeme ještě mnoho požitku z Vašich rolí. Zdraví,zdraví,zdraví....Vaše p.Marie *3* *3*
  • Re: Poděkování

    Souhlasím s Vámi,že je to dobrá herečka,ale do politiky by se míchat neměla.Když jsem viděla p. Janžurovou,Bílou,Galantíkovou jak se snažily zaujmout lidi nějakými blbími historkami,tak jsem se styděla.Hlavně p. Janžurová,když vykládala o Masarikovských vajíčkách.A jenom proto,že je rozená ve válce.Od té doby je nemám ráda.Herečka je herečka a nemá se pléct do politiky. *3*
  • Poděkování

    Paní Jirásková. Jste úžasná žena a herečka.Chtěla bych Vám touto cestou popřát brzké uzdravení a přání, abyste si ještě zahrála pěkné role. Dávate lidem radost svým uměním. Když se na Vás dívám, Vaše role jsou tak skvěle zahrané, jako by to bylo doopravdy.
    Nevím, zda se k Vám tato zpráva dostane, ale ze srdce Vám přeji jen to nejlepší.
    S pozdravem Věra Klausová
  • Paní herečka!

    Přečetla jsem si příspěvky a některé jsou velmi pěkné a některé urážlivé.Určitě jste vynikající herečka a nevím,jaké jste měla důvody propustit Pana Haničince z divadla,ale herečka jsou opravdu dobrá! Přeji Vám,aby jste překonala pooperační obtíže a ještě si užila svého pejska.Hodně lásky a spokojenosti ve Vašem osobním životě a žádnou zlobu ze strany diváků.Každý v životě chybuje,a pokud se přátelíte s lidmi jejichž inteligence není na úrovni,je to jen a jen Vaše osobní věc.Zdraví,zdraví!!!!!!!!!!!! *4*
  • Vážená paní Jirásková

    Vážená paní Jirásková,
    nevím, jestli občas navštěvujete tyto stránky...ale každopádně bych Vám chtěla říct, že je mi líto, že se s Vámi moje mamka přestala stýkat...možná že to má nějaké hlubší důvody ale stejně...podlě mě je to hrozná škoda, protože, co jsem o Vás slyšela, jste úžasná paní :-) ;-)
    s pozdravem Kateřina Hanzlová
  • Tak nevím

    Paní Jiráskovou jako herečku mám velice rád. Ale jako člověka ji posuzovat by bylo těžší. Např. její sympatie k silně primitivní Lucii Bílé jsou dost smutné. Tím, jak nekriticky o ní mluvila, bylo velmi rozporuplné. A další kauza pan Haničinec je taky velmi smutná. *13* *13* *13*
  • Anonymné hodnotenie

    Hodnotenie príspevkov-anonymné známkovanie-to je trapná hlúposť. Je to len ideálna možnosť pre primitívov-cítiť sa dôležitým posudzovateľom a odborníkom, pričom dotyčný stojí za ..., lebo keby bol na úrovni, nezníži sa k takémuto pochybnému hodnoteniu, ktoré slúži len na vyvŕšenie nízkych pudov zlomyselných ľudí. A hodnotte si tento príspevok hlavne ruskými jednotkami!!! *5*
  • Bolo to pekné

    Pani Jirásková, dnes som videla na ČT-1 dokument o Zdenkovi Podskalskom. Som rada, že som to mohla vidieť. Bolo vidno, aký krásny vzťah bol medzi Vami. Čítala som o Vás na iných stránkach tiež urážajúce, drzé články, hlavne v diskusných príspevkov, kde redakcia si nedala ani tú námahu, aby zmazala drzé urážky a vulgarizmy, hoci je to jej povinnosť. Pravda je, že na svete bude vždy štatisticky viac tupej povrchnosti chŕliacej jedy zo seba, než hĺbky a pochopenia. Neviem, či si niekedy prečítate, čo Vám tu píšem, až aj nie, asi to tak má byť. Ale i v tom prípade - Príjemné vianočné sviatky... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit