Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zonyga

OSOBNOST 28.4.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    Re: Re: Re: .!!

    NAMIŠLEJ NENI NENI DĚBILEK JE SUPER
    JIRKA ZONYGA *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: JIRKA ZONIGA

    TO NENI TRAPAS .. TI NEZNAŠ PŘISLOVY KOLIK UMIŠ JAZYKU TOLIKRAT JSI ČLOVĚKEM JA TAKY UMIM JAZYKY .ČR SR ANGLICKY RUZ S ITALSKY *14* *14* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: .!!

    SLUŠNEJ JE SKROMNY NAMIŠLEJ ......... JIŘI ZONYGO NEBOJJJJ JA SE TĚ ZASTANU
    JSI BAJO SEXY PISNĚ
    POSILAM POZDRAV TOBĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: .!!

    JIŘI ZONYGA NA TO MĚL JA JSEM MU FANDILA ............. OD ZAČATKU VČERA JSEM HO VIDĚLA VE ZLINĚ NAZIMNYM STADIONU BIL SUPR AJ .SEXY VI ONĚM NIC NEVITE JE SKROMNY OBYČEJNY NAMIŠLEJ SLUŠNEJ NĚŽ VI *13* *13* *5* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Re: debilek

    Pro: hih

    Podle čeho usuzuješ, že je debílek? Vzhledem k tomu, že neznám tvoje kvality, tak tě můžu porovnat s Jiřím jenom v češtině. A tu on umí rozhodně líp než ty - videl se píše s I. A jinak kšeftů má opravdu hodně. Je fakt, že často zpívá s chraplákem, ale umí i bezvadně čistě. U nás jsou i lepší zpěváci, ale Jiří je dobrý. Jinak toho umí mnohem víc. Klidně si vyjadřuj svůj názor, ale jako zabedněný debílek se prezentuješ sám. Sbohem a dostuduj si češtinu.
  • Re: NN ZONYGA

    *15* vzpamatuj se,ALL-X by nám nikdo nezáviděl. Jsi normální? To jsou šašci a né zpěváci!! *1*
  • NN ZONYGA

    Někde jsem tu četla, že tento ,,zpěvák'' špatně reprezentuje ČR, co se X FACTORU týče a souhlasím. Je to tak, on se pro showbyznys nehodí, ani trošku. Měli to vyhrát All-X, ty by nám všichni záviděli.
  • Re: debilek

    Aspoň se nikam furt necpe a je od něj pokoj. A né jako žaBenda, ten je už 3 roky vidět a slyšet všude.
  • Re: Re: Re: debilek

    já aspoň nepoužívám tolik nadávek. Tak se uklidni chlapečku. Znám několik kamioňáků a jsou to inteligntní chlapi! Mě se třeba nelíbil Ruml a taky ho neurážím,nevidímv tom žádný potěšení.
  • hvezda554

    Re: Re: debilek

    ahoj...promin ale je to muj názor a ty mi do nej nemáš co povídat..prostě je to vygumovanej kamionak to vse.....zpívá stejně chrapavě jako hodně zpěváků u nás!!!....takže žádná novinka....no prostě humus na entou.a že mi posálíš *13* ..tak jako je vidět jak jsi vychovaná/vychovaný....a to je fakt,že mu nechodím na koncert....to teda opravdu nee...ale pochybuji že nějakej měl..no co.....možná jo..ale já bych tam nevlezl.... *1* protože bych se musel propadnout do Země......taková ostuda...kdo je vítěz X-facktoru....chce se mi z toho brečet...jak je Českej národ zavostalej.....jsem zvědav jak dlouho ten Váš Jiříček bude zpívat..... *9* *9* jdi za Jiříčkem!!! *1* Bay
  • Re: debilek

    Když je někdo zaostalej Kromaňonec jako Ty tak s tím už se nedá nic dělat. Když se nezajímáš o to,kde Jirka vystoupí tak ho nemůžeš vydět!! To dá rozum!! Takže *13* posílám Tobě
  • debilek

    toto je fakt debilek.....je divné že jsem ho po soutěži ještě někde nevyděl....hmm asi se chudáček lekl a zalezl do svého kamionu.....toto je fakt debilecek......hmm humus...doufám že na výsluní nezustane dlouho....nemá stejně takové charizma...takže fuck off jiříku.....jako kamionakovi ti to určo bude slušet více než někde v televizi na podiu......blééé zdarec *3* *1* *1* *15*
  • .!!

    Jiří to vyhrát neměl.. vůůbec se mi nelíbi.. ale co už.. je to na nic no..
  • Re: trapas

    Přesně tak..!!
  • Re: trapas

    Narážíš asi na vzled Jirky. Jenže pochop,že soutěž nebyla o kráse. Jirka sice není žádnej playboy,ale o tom to fakt nebylo. Ať si bulvár píše,že mu to vyhráli bohatí kolegové kamioňáci..kdo tomu chce věřit,věří tomu a naopak..a jestly máš na mysli Jirkův vesměs rockoví repertoár,budu citovat Petra Jandu,který kdysi řekl-"Rockeři nemají moc fanoušků,za to je mají na celý život" Nazdar *3*
  • Re: trapas

    strc si ty svy keci do prdele zonyga je super a vyhravaji jen ti nejlepsi a kdyby byl jirka ny urovni warda tag by mu nakopal prdel !!!! *16*
  • správný vítěz

    Zdravím Vás všechny. X-FAKTOR jsem moc nesledovala a Jirka mě v první chvíli trochu "odradil" šátkem na hlavě (že se "opičí" po Spilkovi ze Superstár). Pak se to změnilo a začala jsem mu fandit. Byť jsem neposlala žádný hlas,doufala jsem,že vyhraje. Když v neděli 1.6.2008 Mareš vyhašoval vítěze a řekl "vítězem se stává....Jiří Zonyga" byla jsem fakt mooooc ráda. Výhru Jirkovi přeju!! *4*
  • Re: trapas

    Vážený Jane,
    chtěl bych tam vidět Tebe. Jirka je zpěvákem od přírody a ty kokrhaly, kteří umí špatně dvě slova z anglitštiny, tak to je trapas. Z těch, kteří v X-factoru učinkovali, tak byl zpěvákem nejlepším. Franta
  • trapas

    *9* Tak a mame to.Tedkom Jsme si vyslouzili pekny trapas - nase ceska republika ukazala jakeho viteze sme vybrali... Takze dam vam co jsme pro nej hlasovali jednu radu: Srovnejte si britskeho vítěze X-factoru Shayna Warda a naseho viteze X-factoru toho Jiřího Zonygu. Hele ja tady nechci urazet nebo tak, mozna vam to tak bude znit - vam fanouskum, ale myslim ze Zonyga vaaaazne neni VUBEC reprezentativni zpevak pro nasi republiku!!mel vyhrat ten druhy, protoze toto fakt neni spravny reprezentant *16* *8* *9* *7* *9* *13*
  • Jasnej vítěz

    Věřila jsem že se dostaneš hodně daleko a v hloubi duše jsem doufala že vyhraješ..seš opravdu BOREC a já ti to ze srdce přeju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit