Přejít na výpis diskuzí

Jiří Vyorálek

OSOBNOST 30.11.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy b-day jaroslave *3*
  • Výbornej divadelní herec, před pár měsíci jsem ho potkala v divadle hned dva dny po sobě (nejenom na jevišti), ale bohužel jsem nevyužila příležitost říct, že je pro mě jeden z nejlepších brněnských herců a jak moc se mu povedla role knížete Myškina a Vronského,... no moc jsem toho neviděla oproti skalním fanynkám, to přiznávám, ale doufám, že se v budoucnu dočkám dalších zajímavých postav, když už jsem nestihla Hamleta ani Karamazovy (v té době jsem byla moc mladá a ani jsem nevěděla, kde divadla HnP a Reduta stojí:-)). Aspoň takovýmto způsobem Vám mohu vyjádřit úctu a poděkovat za Váš velmi osobitý herecký projev (i když nepředpokládám, že si to přečte, přesto už mě to vrtá nějakou dobu hlavou a byla by škoda to nějak nechat vyšumět do ztracena a každý potřebuje občas povzbudit, že... no a tady to vypadá, že tu aspoň jednou byl *15* *3*)
  • Nejlepší a nejúžasnější herec jakého znám. *2*
  • plyš

    Holky, moc diky za toho plyšaka! Akorate mi došly, kočka už neměla na čem si brousit drabky a pes už neměl co ohryzavat. Je to zly, ale spotřebu medvidku I love you ma doopravdy veeelkou.
    Lasky prostě není nikdy dost, směle noste další. Díky! Navždy Váš!

    Juj, holky, to by bylo, kdyby sem tak přišel a něco nám vzkázal, co? *14*
    • Re: plyš

      lol vtipny :).........bud rad ze nosi plysaky vzdycky sedim v prvni rade a mam chut po tobe hodit tanga *1*
    • Re: plyš

      Zdar Jirko...copak jste dělali teďka s divadlem v sobotu 21.6. v Bílovicích?Měj se domča kolajdova *1*
  • odchod

    to erzikadracova:
    http://brnensky.den ik.cz/kultura_region/vyoralek-po-se dmi-letech-jsem-potreboval-zmenu.ht ml
  • Asi můj nejoblíbenější český herec. A taky vím, že je v současnosti už otcem dvou dětí syna Vincenta a dcery Marušky.

  • zdravím svého dvojníka, lidi si nás pletou, už mě to nebaví, přesto přeji hodně dalších úspěchů. Dan.
  • Všechno nejlepší, hodně štěstí a úspěchů
  • Pro baladu

    Ahoj odkud znas Jirku Vyorálka? *4*
    • Re: Pro baladu

      přeci z divadla, ne? *4*
      z husy na provazku... ty ho znas snad od jinud*7*
      • Re: Re: Pro baladu

        ahoj nn to ne...taky z divadla muj otec tam hraje....tak tam znam skoro vsechny herce.....taky sis zamilovala baaldu pro banditu? *4*
        • Re: Re: Re: Pro baladu

          jo, holka, tak to se mas:))
          no ne, baladu jsem si nezamilovala v huse, to je stara historie... ale husaci jsou sympaticti... *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pro baladu

            ja pujdu i na tu dernieru a moc se na to tesim..... *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              Moje mamka je uplne z jinyho soudku...je to zdravotni sestra ale jaksi ja mam k divadlu bliz nez k nemocnici....asi jsem po tatkovi....zrovna vcera jsem byla na Huse na derniere hvezd nad baltimore bylo to uzasny proste humorny ale i hodne smutny....dali do toho vsechno...to se musi nechat!!!! *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              No jo, já měla vždycky tak nějak pocit že herci se mezi sebou chápou líp než by je chápali normální lidi, že mají trošku jiný svět.. teda ne všichni a nechci tím říct že by byli blázni, právě naopak, jsem z toho okouzlená :) ale třeba je to jen můj naivní romantický dojem :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              ty konexe jsem nemyslela spatne, prachsprosta zavist *3* no jo no, i herci jsou lidi, psa asi vysoudila manzelka... a misto nej ma kocku, ty ja beztak radsi *14* a gabriela ma neco do sebe, to se schvaluje...
              je hezke, jak se ti herci furt paruji mezi sebou... ty maminku mas taky od kumstu?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              No ja myslim ze uz je rozvedenej....chodi tedka s Gabrielou Vermehlo....ona hraje uzasne v balade i v modrym ptakovi....nj tak je pravda ze ty listky mam nespravedlive ale tak mam stesti ze je muj tata herec....chci v jeho slepejich tak doufam ze mi to vyjde
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              Taky se chystám na derniéru :) a lístky jsem nakonec sehnala celkem bez problémů i bez konexí :D a to jsem prošvihla začátek předprodeje :)
              a jinak, Jirka je prostě báječnej ;o))) a koukala jsem, že na Huse se trošku změnil popis u něj - zmizel pes :( a co hůř, že je Jirka šťastně ženatý, ale doufám že je šťastně ženatý i bez toho aby to tam bylo napsané :)))
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              Aspon neco...muj tatka hraje v bratrech karamazovych a jeste ve zlocinu a trestu takze se moc tesim.....akorat z toho zlocinu a trestu mam trosku trauma protoze tam hraje toho znasilnovace a to mi nedela uplne dobre na psychiku ale musim to vydrzet.... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro baladu

              no jo no, to se nekdo ma... kdo ma konexe... jeste ze nezrusi jednotliva predstaveni.... prohlidnem si znovu aspon ta! *5*
          • Re: Re: Re: Re: Pro baladu

            No jako vsechyn hry ktere se v Huse hraji jsou uzasne, balada me proste chytla za srdce, ale svlekani z kuze je strhujici a naprosto skvele predstaveni...No proste nejlespi divadelni zazitek jaky muze byt.Byla jsi na svlekani z kuze? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re:

              jasne ze byla...ale jako dostat se tam.. a navic uz bude posledni, ale jsem rada, ze jsem to zazila aspon jednou! *14*
  • Příbuzný?

    Prosím Vás nemáte kořeny poblíž Vizovic?Myslím tak na dědu. Zdravím. I.V.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit