Přejít na výpis diskuzí

Jiří Suchý

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový malý vzkaz

    Vážený pane Suchý,
    nemohu na Vás na žádných stránkách sehnat nějaký kontakt ( a po přečtení pár vzkazů, určených Vám, na těchto stránkách, se ani nedivím). Byla bych navštívila nějaké lepší,jenže není tolik času, abych je vyhledala. Takže alespoň touto cestou.
    Jsem dcera pana Josefa Kapla, pocházejícího z Mohelnice, kousíček od hanácké metropole a protože vím, že jste se s panem Kaplem dobře znal, (i já se s Vámi několikrát osobně setkala, i když Vy na to jistě pamatovat nebudete, protože jsem byla v té době dítě, ale zároveň člen tzv. divácké poroty na mezinárodní soutěži s názvem "Mohelnická filmová písnička). Na Písničce jste byl několikrát čestným hostem a členem poroty,když můj otec Vás osobně pozval.
    Tak to bylo jen malé připomenutí, a teď, proč jsem se Vás snažila vyhledat.
    S politováním Vám musím oznámit, že můj otec letos třináctého ledna zemřel a hned se musím omluvit za pozdní vyřízení takovéto zprávy.
    Budete-li mi chtít odpovědět, tedy prosím na uvedený mail, nikoli na tyto stránky.
    Se srdečným pozdravem Martina Štěpánová - Kaplová
  • Pane Suchý, děkuji za Vaše krásné písničky, které mne provází téměř padesát let. Některé příležitostně hraji a zpívám. Můžu si vybrat podle nálady a to je to co je na nich tak vzácné. I můj otec má narozeniny v pondělí, tak ne jen pro to, Vám z celého srdce přeji zdraví a vitalitu do dalších let. Děkuji, za to co děláte. *6*
  • Zahrada stromů - ráj
    Z jednoho se nesmělo jist
    Jedlo se!!!!
    MARŠ VEN
  • Každý, kdo něco dělá, se nezavděčí všem, ale za Vaši práci si Vás vážím.
    M. Vyroubal
  • Pane Suchý,snad proboha nepůjdete 28. na hrad!
  • Pane Suchý,
    využívám příležitost po přečtení Vaší knížky,abych Vás požádal o "zapsání" do fanklubu Lano-li nenapne-li se.
    oslovuje mě to stále,i když, v tom máte podtrženou pravdu, se to dnes nenosí.
    Co na tom?
    Poetično je poetično.
    Váš
    J.Kment
    Uherský Brod
  • Mistr světa:-D

    Mistře,většího debila jsem fakt v životě neviděl.Trapný a hrozný,doufám,že už to nebude dlouho trvat:-D
  • Paraplíčko a kočičí tlapky

    Hezký den plný příjemných setkání,
    pane Suchý, možná se mýlím, asi před 30-ti lety jsme dokola poslouchali Vaše LP na kterém bylo moc krásné povídání o paraplíčku, kočičích tlapkách a mnoho dalších.Deska se ztratila v nenávratnu a já mnoho let marně hledám tyto texty. pokud se pletu v autorovi, moc se omlouvám, ale v hlavě mi při vzpomínce na ně zaznívá Váš hlas. Alena
    *4*
  • Obdivuhodné výkony

    Oh mistře....Je mi 14 let a na vás a vaše hry chodím od útlého dětství...Byla jsem i v pátek na vaší hře :) A obdivuji, že dokážete neustále udělat hry plné humoru,krásy a ještě v nich i hrát s takým elánem...Myslím, že je to opravdu obdivuhodný výkon..Jste můj velký vzor...A můj velký sen je si s vámi někdy zazpívat.Tak snad...Někdy... :)
  • Pane Suchý,
    já jsem na straně-HELENY VONDRÁČKOVÉ a MARTINA MICHALA,manžel ji chrání a sou spolu šťastni a já jim to moc přeji.Helena má totiž úroveň.
    A ost zpěvačký-STARÉ PUŠKY a ještě drzé,bez komet.L.W. *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit