Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schmitzer

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert v Praze-Petrovicích

    http://www.prahapetrovice.cz/pozvan ky/jiri-schmitzer.html

    2. listopadu 2009 v 19.00 hod.

    Písničkový recitál, na kterém vystoupí známý herec a kytarista Jiří SCHMITZER

    Místo : Kulturní sál Domu občanské vybavenosti, Praha-Petrovice, ul. Edisonova 429

    Doprava : stanice Morseova, bus 154 od metra Háje a Skalka

    Vstupné 100 Kč

    Předprodej vstupenek : Recepce úřadu MČ v úředních hodinách, tel.: 274 860 731
  • jiří je sám seboou,a já osobně ho mám velice rád.jen nemohu najít žádné info o jeho koncertech.kdyby někdo věděl víc,tak budu potěšen.bynda
    • Re:

      Ahoj,mám stejný problém s vyhledáváním Schmitzerovíma koncertama, pokud se ti někdo ozval, dej mi pleas taky vědět
      • Re: Re:

        zkus Balbínovu poetickou hospůdku
      • Koncerty

        Zdravím, pokoušela jsem se odpovědět mailem, ale myslím, že tva adresa je špatně zadaná:Můj mail: karin.horakova@seznam.cz
  • o herci a bardovi s 12ctistrunkou toho jde napsat hodně. ale sám za sebe, naprosto specifický zemitý humor, netradiční texty a skvělá nálada na jeho koncertech s kytarou. pohodovka, která mne vždy nahodí a duši pohladí. no a herec, rovněž,viz poslední kráska v nesnázích, suma sumárum, proto ho mám velmi rád a považuji za velmi výraznou indivitualitu.
  • schmitzer vs. sovák

    přoč nemá jméno po otci? Jiřím Sovákovi?
    • Re: schmitzer vs. sovák

      no protože Sovák se jmenoval Schmitzer než si vzal pseudonym
  • Poděkování.

    Děkuji panu Schmitzerovi za společné vyfotografování se dnes 21.5 2011 v Ústí nad Labem na Miladafestu v letním kině. Zdraví souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil *5* *5* *5*
  • Oprava

    Fanoušci, máte tu špatně datum narození. Jiří se narodil v říjnu a ne v listopadu ;-)
  • všechno nejlepší: *3*
  • Kontakt

    Ahoj všem. Máme s přítelkyní malý dotaz. Existuje nějaký přímý e-mailový kontakt na pana umělce Schmitzera??? Jen k zodpovězení několika drobných dotazů ohledně močení v bazénu ve filmu Kráska v nesnázích. Byla tato scéna skutečná??? Ví někdo pravdu o Jirkovi??? Opravdu je Jirka takový Hujer??? Děkujeme V&M Brno. A řekněte PRDEEEEELLLLL. *1*
  • .._karinka_..

    Pan herec

    Pan herec *14* nejůžasnější !
  • Jiří Schmitzer v Brně

    Mrkněte na Jirku v Brně na Flédě:

    http://www.moravskatele vize.cz/cooltura/jiri-schmitzer-na- flede/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit