Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pomeje

OSOBNOST 12.6.2007 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je tady na ty tvoje blbá kváky zvedavej ??
  • Luky1987
    Pomeje je další moderátor o ničem a herec ješte horší jen tolik
  • Jiri,mate krasnou rodinu,tak at Vam stale prinasi radost a dcera at zdrave roste dal do krasy,je roztomila...Libi se mi,jak pekne se starate o malou a slusi vam to i.Mejta se krasne a hl.vsem u Vas hodne zdarvi a at jste stale pospolu a spokojeni...
  • pane jiri,vsechno nejlepší k vasim vcerejsim narozkam ,at se vam dari,taky mam 14.12.,akorat o něco min.mejte se jana-brno.
  • Jirka je v první řadě svůj. Dnes je jeho den, kdy pocítí proč je vlastně na světě. Přeji mu spoustu štěstí a zdraví nejen jemu, ale nyní i celé jeho rodině. Ať mu Anička dělá jen samou radost. Zdraví Pavel
  • Posílám velkou gratulaci k narození dcery Aničky. Ať Vám dělá jen radost a přináší jen ětěstí. Držím palce.
  • At´je Jirka jaký chce, pokud je pravda co dnes psali, že bude otcem, tak to mu moc přeji. Konečně se dočká a uvidí proč je na světě. Takže blahopřeji.
  • Dobrý den Vážení.
    Jiří Pmeje je třída.I já jsem si zažil mnoho starostí skoro jako on.Dodnes se mi špatně spí.Vážím si ho jako člověka a když nastupoval do Vip zpráv byl článek s K.Gotem.PAN K.Got o něm řekl,jen samé dobré věci a hlavně mu přál ůspěch v Tv,tak je mi divné,že tento šoumen končí ve Vip zprávách.Je mi skoro 50let a zažil jsem soudruhy a posoudruhy,ale řeknu Vám co se teď děje,to je HNUS.
    pepa bílek kladno..
  • Ano,porad slysim kolik mela komunisticka vlada na svedomi lidskych zivotu.A co dnesni vlada.Kolik lidi zemrelo diky nim dnes.Kolik lidi uz umrzlo na ulici a nebo spachali sebevrazdu diky tizive zivotni situaci do ktere se dostali diky tomu soucasnemu bordelu v nasi zemi.Jirimu ja fandim.Prosel peklem a souciti proto s ostatnimi kteri prozivaji neco podobneho.Chtela bych ho poznat osobne a dat snim rec.
  • Nynější noční vysílání F1 se nedá moc poslouchat. Vrcholem bylo téma na velikost pánského údu ve znění " Dá se hrát divadlo i s malým kašpárkem?". Copak to se dá srovnat s vysíláním Jirky Pomeje? Vždyť on mluvil o všem možném vtipně, vesele i když někdy prošpikoval řeč lidovými výrazy, vždycky udržel přijatelnou úroveň. Zkuste otestovat nynější sledovanost nočního vysílání a porovnat s dřívějším vysíláním Jirky P.
  • Jiří Pomeje - nejoblíbenější moderátor F1, a to u všech věkových skupin. Škoda, že se ho politici bojí a tak škaredě s ním "zatočili". Bylo by zajímavé sledovat v tomto "svobodném" státě jak účinné je jeho slovo a co Hnutí politické jednoty zmůže. Snad právě taková cenzura a zákaz jeho moderování ještě víc posílí odpor těch nejobyčejnějších lidí proti současné vládě. Proč se chová tzv. pravíce hůře než kdysi KSČ, právě svým chováním podporuje neustále rostoucí procenta příznivců komunistů.Jednou se budou všichni divit, až nějaké rozvášněné a spravedlivě naštvané revoluční davy budou likvidovat a třeba i zabíjet - bojím se, že k takovému konci nás tato vláda dovede. Proč vlivem daňových a jiných vládních opatření bohatí neustále bohatnou a chudí neustále chudnou? Copak nemá nikdo kapku svědomí? A právě o tomhle Jiří Pomeje na F1 v nočním vysílání mimo jiné diskutovával, slovo dostávali ti nejobyčejnější z obyčejných, nikým nepohrdal, sanžil se i konkrétně pomoci - škoda takového krásného a prospěšného vysílání a škoda zmaření moderátorského sociálně citlivého talentu.
  • Pane Jiří, proč už nevysíláte na F1, bez vašeho moderování nemá smysl stanici poslouchat, nikde se nemůžu dočíst proč jsou tam nyní nemastní a neslaní moderátoři a co HPJ? Prosím, odpovězte. Díky
  • jsi jednička a hezkej chlap
  • líbí se mi, že sází na přirozenost a že se mu posral film jeho chyba není!! *2*
  • Tak , to bůh s námi *11*
  • ale z DAMU nebude mít titul Mgr !! *1*
  • ...v neděli 1.4. Jirka Pomeje moderuje hlavní zprávy s Ivanou Gottovou ! *1*
  • Toho jak vidím , tak du blejt velebnosti .Co ten má za náturu ! Druhej by chodil kanálama a on je recht se ještě ztrapnit na primě . Bože kde jsou ti herci a moderátoři ! Už se na TV ani nedívám pač jak vidím je mu podobné , tak bych nejraděj prohodil televizi oknem . *16*
  • Magická hranice jednoho milionu diváků v premiérovém vystoupení nového moderátora sice nepadla, přesto byla sledovanost nadprůměrná.

    VIP zprávy včera sledovalo 955 tisíc diváků v cílové skupině D15+ s podílem na trhu 22,52%. Průměrná sledovanost nedělních VIP zpráv v tomto roce v cílové skupině D15+ je 831 tis. diváků, share 19,07%.

    „Z výsledků sledovanosti máme velkou radost. Ukazuje se, že volba Jiřího Pomeje byl krok správným směrem a věříme, že se brzy na onen milion dostane,“ hodnotí první vystoupení Jiřího Pomeje šéfka zpravodajství Jitka Obzinová.

    Vzhledem k tomu, že sázka byla o milion diváků, bude muset Jiří Pomeje VIP zprávy moderovat v potápěčském vybavení. A to již tuto středu 21. 3. na Prima family.

    „Sice to bylo o pouhých 45 tisíc, ale sázky se mají dodržovat, takže jdu rozhodně do toho. A docela se i těším,“ říká o prohrané sázce Jiří Pomeje.
  • to je hruza tam nepatří viaipi zprávy nepatří to se nedá dívat kdo to vimislel kterej blbec nato se nedá dívat kdo ho márád tak je vyplatil režisera at mu dá víc peněz než ivana ta měla málo to je ubohé ivana je lepší bárou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit