Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec rakovina

  • Když před Bartoškou holywoodské hvězdy poklekají, tak to je ten největší paradox. Ten chlápek se vůbec ředitelem KFF neměl stát. Jenže to je velkej kámoš Klause. Když byla kupónová privatizace, Bartoška dělal svojí fotkou přes celou stranu reklamu fondu YSE, který sliboval nadstandartní podmínky všem potenciálním vkladatelům kuponových bodů. Když pak bylo po privatizaci, vyvlastnili akcie drobným akcionářům, což paradoxně naše zákony dovolují. Bartoška pak v televizi prohlásil že si zařídil pohodlný život. Dokud v tomhle státě profitujou oportunisté typu Bartoška, ať už na KFF nebo pochybné reklamě, nevyhrabeme se z morálních fekálií.
  • *15* *15* *15*
  • Novodobá šlechta!
  • mě se zdá že umí hrát dost dobře *1*
  • pane bartoško všechno nejlepší k vašim krásným kulatinám hodně štěstí zdraví pracovních i životních uspěchů a lásky
  • Jo, vyjádření Petra Štěpánka tu chybí u profilu Jiřího Bartošky, Jistě bude doplněno, operativně.
    *16*
  • PL: Petr Štěpánek:
    Přiblblá póza, 10 km za pražskou hospodou se vám všichni vysmějí!!!
    Jsou tu i kvalitní herci s kořeny klasických hereckých dynastií, prostí populismu, agitaci, se smyslem pro čest, mají hrdost, autoritu.
  • nebo síťové lůžko
  • je stále neklidný? Možná antipsychotika by pomohly..
  • Taky mě tím děsně naštval, ani se mi nechce věřit, že se něčemu takovému vůbec propůjčil. Hold stárneme a blbneme!
  • Pane Bartoško vždyď Havel si také vyznamenával svoje hospodské povaleče!
  • Pane Bartoška,svým chováním poslední týden jste ztratil odhadem 500 tisíc obdivovatelů!!! Není to zbytečné??Herec má hrát a né dávat svou kůži na trh kvůli debilům,co Vás do toho uvrtali!!A už je těžko získáte na Vaší stranu zpět.Ztráta důvěry je hrozná věc.Bůh odpoští,já ne!!!!!
  • Pane Bartoško,vždy jsem si vás jako herce vážil. Ovšem to,co provádíte ted,ta vaše výzva,to je opravdu ubohé. Pohrdám vámi,jako s člověkem. O tom druhém exotovi a ni nemluvím.
  • Hezky jste to vystihl. Od pana Bartošky jsem to nečekal - patří také mezi výkvět pražské kavárny spolu s Krausem *12*
  • vidím to tak,,že se pan Bartoška hezky vyjímá v reklamě,to ano, tam je na pravém místě ..... kvalitní výkon skvělého herce.Chudáka,který si musí vydělávat reklamou,protože živí početnou rodinu.:-)a možná,že až si vzpomene,když v roce 1975 začal točit filmy a pak podepsal antichartu,měl tenkrát raději vytáhnout do boje proti panu Husákovi.....jéééje to bychom se dnes měli dobře,kdyby celá obec umělců místo braní peněz za špatné filmy a ještě horší seriály bojovali tak ,jako dnes špiní presidenta.Dnes má každý i špatný umělěc,který v totalitě žil plnou pusu demokracie...charakter nebyl tenkrát a dnes to je ještě tragičtější.
  • P. Bartoško,jste sice o 9 měsíců starší než já, ale přesto si Vám dovoluji říci jako svému vrstevníkovi, že jste BLBEC..!!!! (kdybyste měl zájem, tak Vám to řeknu klidně do očí). Zřejmě Vám asi to "hulení" nenávratně poškodilo mozek, ale s tím už nic nenaděláte. Nedávno jsem náhodou sledoval silvestrovský pořad někdy před "sametovou"....jak Vy jste se tam krásně, a upřímně smál....to byly doby, co???? Že z Vás už tenkrát nevypadly podobné "výkaly" jako nyní ?? To nedovedu pochopit..Vy ano..?? Zkuste se probrat, jděte před zrcadlo a dejte si facku, i když pochybuji, že by Vám to pomohlo..Hezký den.
  • Urážíte demokraticky zvoleného prezidenta...pokud máte výhrady, máte oponovat demokraticky vce volbách, nebo podpořit opozičního kandidáta.
    S tím vaším kamarádem - co mu ještě teče mlíko po bradě jste to fakt přepískli.
    Je mi z vás špatně...
  • Hrubé porušení pracovní kázně a ministerský plat, který určitě nesmrdí.
    Pepíci měli opět pocit, že řídí zeměkouli. Jako fanoušci Baníku...
  • Bartoška, Dyk a pražská kavárna, vyzývají k neklidu. Tvrdí, že patříme na ZÁPAD. To je zajímavé, já se podívám na svojí výplatní pásku a....vidím VÝCHOD. Vidím Balkán, levnou montovnu Evropy, zemi brigádníků a zbohatlíků, kteří (mimo jiné) řádí s pracovními agenturami. A už i Ukrajinci jsou pro ně drazí. A chtěli by sem natahat nešťastníky z Bulharska a Rumunska. Bartoško, jestlipak víš, že v Německu (a tedy na ZÁPADĚ) už tři roky, mají pracovní agentury utrum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit