Přejít na výpis diskuzí

Jimi Hendrix

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jimi Hendrix

    Džimiho jsem hrozně ráda poslouchala
    i když se jěště jeho nahrávky objevují
    na rádiích,gramofonové desky.
    jeho umění kytarová sóla prostě bezva.
    Těch kytar všeho druhu,prostě uměl.
    Výborný hráč i hud.skladatel.
    Nezapomenu!
    Staré desky jsou hezký patří ještě na gramofon.Hud.kritici.Jiří Černý,
    Miloš Skalka,Jitka Benešová a atd.
  • Jimi Hendrix

    V sobotu 22.7. vysíláme čtyři hodiny největší hity Jimi Hendrixe od 10 do 14 hodin. www.radiohortus.cz
  • Jimi Hendrix je pro mě asi nejlepší kytarista,zárověn s Jimmym Pagem...srovnávat bych je nechtěl,protože to sou/byli takový formáti,že bych je zařadil do kategorie bohů... *4*
  • jimi hendrix

    souhlasim jimi hendrix je uplne best of the best presvedcte se tim ze si do youtubu napiste jimi hendrix-hey joe tuhle pisnicku hraje uplne perfektne a cast hraje jazykem coz je uplne bombasticky u me na druhym miste je carlos santana pak to je kirk hammet z metallici a pak john frusciante z red hot chili peppers a taky angus young z AC/DC *15*
    • Hele on to solo hrál jazykem? já si celej život myslim že zubama =DD Tak jsem holt debl ;) a do toho tvího seznamu bych přidal ještě slashe ;)
    • Re: jimi hendrix

      Hey este treba Carlos Santana.......Eric Clapton(Cream) nebo Jimmy Page(Led Zeppelin) *3* jinaaak Jimi je Paganini s elektrickou kytarou *4*
  • Černý Paganini s elektrickou kytarou

    Vůbec se mi nelíbí přirovnání:Černý Elvis.......to je nesmysl neeee??Copak elvis hraal na elektrickou kytaru tak dobře?ne.Jimi byl Paganini s elektrickou Kytaarou..............No a potom u mě vytězey kytaristy:Santana,B.B. King,Jimmy Page,Eric Clapton,Pete Townsend........Jimiho hudba mě velice inspiruje.......byl to genius a je to legenda *5* *16* Fire! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit