Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Grey

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plastiková

    Má krááásně upravenej nosáánek, to se musííí nechat *5*
  • xxxxxxxxxxxxx

    ona je aj bola strasne zlata
  • :o))

    *4* je to bezva filmík *4*
  • JE SKVELA

    Jeji film. draha nic moc,ale Hrisny tanec
    nemel a nikdy mit konkurenci NEBUDE-je to uzasne dilo.
  • :-)

    Taky bych chtěla umět tak tančit *3*
  • Mám dotaz...

    Už dlouho hledám název filmu,ve kterém hrála Jennifer Grey.Byla to filmová pohádková variace na Popelku,jednalo se tam o módní návrhářství,navrhování bot a černošku,coby kouzelnou vílu..... Kdo by věděl jak se tento film jmenuje,ať mi napíše sem do fóra! Díky
    • Re: Mám dotaz...

      Střevíčky na míru-se jmenoval ten film *3*
    • Re: Mám dotaz...

      Asi myslíš If the shoe fits - Když jedna bota sedí. Bylo to celkem dobrý, už to dlouho nedávali... http://www.fdb.cz/filmy/31109-kdyz- jedna-bota-sedi-if-the-shoe-fits.ht ml
      • Re: Re: Mám dotaz...

        Jo a jestli si dobře vzpomínám, tak ta dobrá víla nebyla černoška..ale to je jen detail..
  • Jennifer je skvělá herečka a v Hříšném tanci byla skvělá.... PS:má hezký úsměv
  • kiss

    ved uz aj vy daco napiste aby tu nebolo tak malo prispevkov
  • baby

    skoro nik ju nepozna ale neviem preco ved v hriesnom tanci bola vyvorna
    • Re: baby

      Achojky já mocinky Jenni miluju jako skvělou herečku.Hlavně díky Hříšnému tanci.Spolu s Patrickem tvořili nezapomenutelný filmový pár...hříšný tanec je Kultovní film *14*
      • Re: Re: baby

        Já naprosto s tebou souhlasim.Taky jí mám mocky ráda a Hříšnej tanec s ní prostě naprostá jednička.Na ten film prostě nejde zapomenout.Když sem byla malá tag sem si ho pouštěla od rána do večera a když na konci dělaly zvedačku tag sem normálně vlezla na křeslo a lehla sem si a zvedla ruce *1* no prostě omg...moc...lol.A doteď když si ho pustim tag tancuju ale už jináč *1* Prostě sem ti musela napsat,protože mám stejný názor a tak *3* Budu ráda když odepíšeš takže se měj krásně a kdyžtag někdy dáme pokecík o Hříšnym tanci *3* papa
        • Re: Re: Re: baby

          a tobě je kolik? 8? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit