Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • božíííí

    on?uplně nejvíc dokonalej je uplné mega krásnej a ty jeho písničky?nejlepší poslouchám je od rána do večera.......zbožnuju ho !!!!!<333333333
  • jo

    jo a myslim že by jsi měl pokračovat ve stylu oblíkání hip hop ten ti podle mýho sedí víc jak EMO.... hopeři jsou sexy:D *14*
  • babule

    tak mě je víc jak třicet,tudiž nejsem žádná 13letá dilinka,mluví z vás závist?lásky je všude třeba,tak proč jim to děvčatům brát a navíc k tak šikovnýmu klukovi,co má talent,jen tak dál a překvapují mě v tak mladém věku tak hluboké myšlenky,fandím ti!!!
  • Good

    je fakt super...upo mrtě mega ho žeru a ubec z nej nemuzu a ma super pisnicky kdyz a naci kluci se mu snazej vyrovnat ale nejde jim to pac je jen jeden a vic jich nebude pac nikdo se nikomu nevyrovna a uz ubec ne libi se mi ploste mocinky jeho styl a jeho texty ma tak trochu napodobny zivot az na neco no a musime ho podporid pac to stoji zato a nemuzeme to jen hodit za hlavu a nechat to plavat polovicka nasich kamosu ani nevi kdo to je a newiou o co Go a to pak je fakt divny kdyz je tak popularnia oni newi okoho de a nebo maj blbej styl muziky a newiou co je doblya myslim si ze mam urco plavdua ze nejsem jedina kdo sito mysli i moje segra a bracha ho zeroua dokonce i mamca a to je co rict!!!
    • maltinqa

      Re: Good

      No taG asi praWdu jakože nemáš..jako jo měli by sme ho MY FANOUŠCI podpořit..to jo ale ne rozhodně ho vnucoWat nekomu..kdo treba posloucha Metal nebo DnB...pste kazdej ma sWuj styl cWo se mu libi...a ja jakoze JAYK3M zeru..pste bez jeho pisnicek uz ani ranu..joo rekla sem o nem kamosum..ktery ho ted taky poslouchaj ..teda nektery..ale ty co se jim to nelibi do nej nenadaWaj jo i kdyz se takoWy najdou..ale at ma kazdej sWuj Wlastni styl ne..?! *9* *5*
      • Re: Re: Good

        jj máš pravdu__každej si má poslouchat co s emu líbí a ne určovat každýmu co by měli poslouchat...
  • neeeeeeeeeeej

    woooooooooow je nejwiiic pekneeeeeeeej a ty jeho tracky sou upa kuasnyyyyy a nekdy u nich aji breciim kdyz je mi fakt na nic *14* *14* *14*
  • Můj názor na JAyk3ma

    ahoj...mě s esice jayk líbí taky..ale..nevzhlížim k němu jako k modle..oki..je to super zppěvák s esuper songama,ale nechci si vytvářet lásku,když vím,že se s níjm tčeba ani nikdy neuvimím..radši žiju mnou a součastností...sice nad jeho songama usínám..ale nepředstavujuu si,jak tam ležíme spolu..tyhle holky nechápu...mno nic...uá s evám někdy ozvu..docela bych s jaykem pokecala,,abych zjistila,jestli je tak super,jako jeho songy=)pa kíka=) *3*
    • lusicek

      Re: Můj názor na JAyk3ma

      Je to si člověk kterýho poslouchám nejčastějc ždycky mi to u někoho vydrželo tak 3 měsíce ale Jayka poslouchám už cca rok a půl až 2 roky a líbí se mi vzhledově a to všechno ale jako že bych si představovala že s ním leim v posteli bo tak to ne akorát si čas od času představim jaký by to bylo ho jednou potkat *3*
    • Re: Můj názor na JAyk3ma

      souhlasim s tebou je mi ho taky lito prozil si svy a ja ho chapu a jeho skladby si rada poslechnu kazdy den jo setkani s nim by nebylo spatny meli by jsme si co rict:( *9*
  • lusicek

    Hlasujte

    http://www.abrimpy.cz/top-start/ Ahojky to je odkaz na hitparádu v který je Jayk tak prosím hlasujte denně můžete poslat 3 hlasy a nezabere vám to moc času tak aspoň ukážem světu kdo je Jayk takže každý den mu přidejte 3 hlasy budu vám moc vděčná!!! *1* *3* *5*
    • martinah

      Re: Hlasujte

      AHOJIK POSLALA JSEM MU ASI 5 HLASU A SLOMI TO FURT MOZNA BYCH TAM BYLA AZ ZEJTRA *4*
      • lusicek

        Re: Re: Hlasujte

        To je divný *7*
  • nejlepčííí

    Jayk3M je nejlepčííí...jeho pisničkýý posloucham každej den je plstě sQeléééj...MLJH :-* *14* *3*
  • pliincess

    dokonalej

    jestli in neni dokonalej ta ja mevim kdo je ploste on nejlrpsi dokonalost sama osobe jayk3m 4ever
  • domiino

    HLAVNÍ FOTKA

    Ahoj, prosím Vás.. To na ní hlavní fotce není Jayk3M, ale já. Už mě to začíná štvát a asi se ohradím někde na vyšších místech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit