Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: >:O

    ..tebe bych chtěla vidět, nebo raději ne,on je super
  • Re: ronon a SGA

    ...fakt, je super, ty díly bez něj nebyly tak dobrý
  • nazev skladby

    Prosím mohl by mi někdo sdělit nazev skladby a jméno zpěváka z filmu Božská Lily děkuji *3*
  • bobana

    Re: Re: Re: no tohle

    Přesně moje řeč,po STARGATE mám také závislost na Atlantis a to je mi ještě víc.
  • bobana

    Re: no tohle

    Chválím,chválím, je fakt dobrej!
  • bobana

    Re: hezky

    Máš recht!Je suprovej!Úžasnej!
  • Re: Re: no tohle

    Úplně souhlasím!
  • Re: ronon a SGA

    Jo je nej,nej,nej,prostě úžasnej
  • .luci.

    Re: filmografie

    2011 Stargate Atlantis:Extinction *5*
  • .luci.

    filmografie

    Zdravím všechny fandy Jasona Momoi!Nějak se mi nezdá soupis Jasonovi filmografie..Hlavně rok natočení seriálu Pobřežní hlídky-nebylo to náhodou v roce 1999?Mám pocit,že by Jasona Ioana těžko odehrál v roce 1989,když se narodil v roce 1979.. *1* No možná se pletu *7*
    Myslím,že je to spíš tak nějak:
    1999 Pobřežní hlídka - Jason Ioane
    1999 Pobřežní hlídka:Havajská noc
    2003 Božská Lily - Kala
    2004 Rodinka na tripu - Navarro
    2004 North Shore - Frankie Seau
    2005 Hvězdná brána:Atlantida - Ronon Dex
    2007 Pipeline
    2009 The Game - Roman
    2010 Game of Thrones - Khal Drogo
    2011 Barbar Conan
    Čus *3* *4* *5* Luci
  • Re: ?!?

    u toho klipu je to napsáno
    Breaking Benjamin - název skupiny
    Blood me away - název klipu
  • taky jsem ho zahlédla v jedné z hlavních rolí v nějaké romantické blbině ( jak z pera Rosamund Pilcher *1* ). Tak jestli si někdo vzpomene na přesné tituly těchto děl, mohlo by se doplnit.
  • .luci.

    Re: ronon a SGA

    Naprosto souhlasím!!! *3*
  • ronon a SGA

    muj nejlepsi serial vsech dob je stargate sg-1 ale po tom co sem vcera dokoukal posledni dil SGA sem si uvedomil co stvarnil jason momoa jako ronon dex proste vsechna cest mu je to bomba a nejvic z nejvic hercu co kdy v SG hral fakt pecka typek
  • .luci.

    ?!?

    Můžete mi prosím,prosím někdo napsat název kapely,která doprovází videoklip Ronon Dex?!?Je to celkem slušný nářez,tak si chci najít víc... *5* Díky moc!!!
  • .luci.

    Re: Re: Re: no tohle

    Celé jméno Jasonova synka je NAKOA-WOLF MANAKAUAPO NAMAKAEHA MOMOA.A Jason je celým jménem JOSEPH JASON NAMAKAEHA MOMOA,ale to si všichni vědí *3*
  • Re: >:O

    Zdá se,že nejsi zrovna fanda Jasona Momoi co?Pokud jsi ale četl(a) knihu musíš přeci vědět,že se v ní nikde nepíše,že je Barbar Conan hora svalů!!Jsem si jistá,že Jason může dost překvapit!Větší problém vidím tedy rozhodně v režiji!!Marcus Nispel ten film 100% pohřbí!!!
  • >:O

    Proč tohohle chuděru vybrali jako Conana do nového filmu Conan the Barbarian? Kterej blb dělá casting? *16* *16*
  • Re: Re: no tohle

    no to teeeda jo!!!! stargate je nej seriál jaky znám akorát škoda že atlantidu ted uz davaji jen o vikendu..... *9* *9*
  • hezky

    Je heeeezkyyy!!!! naaadhernyyy!!!!!! a budu se hadat se vsema z nasí třídy, potoze on je a je hezkyy!!!! *15* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit