Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Čejka

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav pro pana čejku

    dobrý večer pane čejka tady je gabriela fronkova vydela jsem dokument o vás a moc mě to zaujalo jsem človek který uš dělal interviu s panem ředitelem pražské zoologické zahrady s panem profesorem petrem fejkem a mohu vam říci že to bylo do časopisu mimo což je časopis co dělají zdravotně postižení lidé v kavárně vesmírně ve smečkách 5 jednou či dvakrat do měsíce pokud budete mít zájem tak vás velice ráda uvydim pokud se budete chtít semnou spojit telefonycky tak vám posílam na mě své telefoní číslo 732362798 děkuji vám gabriela fronková *4*
    • Re: pozdrav pro pana čejku

      pokud se vy kaco chcete s takovym clovekem vubec bavit tak si osvojte pravopis asi byste se svym vzdelanim u jarouska diru do analu neudelala !!!
    • Re: pozdrav pro pana čejku

      Proboha!!! Raději si udělej rozhovor s profesorem českého jazyka!!! Snad Tě naučí češtinu...
  • Pomoc

    Pane Čejko, velmi si Vás vážíme nejenom jako skvělého umělce ,ale především člověka a proto Vám nabízím pomoc při Vašich zdravotních potížích.
    Můj skvělý přítel,nezjištný člověk, hlavně skvělý masér a léčitel by Vám rád pomohl zbavit se problému s chůzí.A pevně věřím ,že by Vám opavdu pomohl,on to totiž UMÍ !!!
    máte-li chuť volejte !!!
    604 707 484 Váš Mikuláš z Ostravy
    *3* *4*
  • JAROSLAV CEJKA

    MELA BYCH ZAJEM O TEL.KONTAKT CI MAIL NA PANA CEJKU,RADA BYCH MU POMOHLA S PECI O JEHO MAMINKU A DOMACNOST,JSEM JEHO OBDIVOVATELEM PO CELA LETA A RADA BYCH MU POMOHLA.MOZNO VOLAT NA TEL.C.774600830

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit