Přejít na výpis diskuzí

Jana Kratochvílová

OSOBNOST 1.12.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 Dagmar

    2 Dagmar: dan nekonečný rozhodně zábavnější jak zkyslá a životem uražená "panička" co se zklamala a zastyděla v realitě komerčního života - DAGMARO - f.u.c.k. :)
    • Re: 2 Dagmar

      tak poslouchej dagmaro Jana kratochvílová je krásnej člověk plný lásky,dobra pozitivní energie,sluníčka je prostě krásná uplně má překrásný jedinečný hlas a její písničky jsou plné lásky pozitivní energie byl jse na ní mám jí moc rád protože je moc fajn krásně zpívá a její slova jsopu plná naděje lásky pozitiva a přenesla to na mě a bylo mi tak krásně na duši v srdíčku jak ještě nikdy ty jsi napsala o ní že je to jen maska ty seš asi fakt blbá ona taková opravdu je plná dobra já ji mám rád a ti kdo ne jsou blbci,chudáci a s danem nekonečným jdi někam ja
  • Paní zpěvačka a filosofka

    Já jsem taky byla na suprovém koncertu v Č.L. a bylo to opravdu úžasné.CD jsem si taky koupila.
    Nechápu,jak může nějaký zjevení řict o Janě něco takovýho jako třeba hynek J. nebo Dagmar,když jí vůbec neznají.Netvrdím že já jo.Ale je to sprostota říci to o člověku,který si toho moc a moc zažil v minulém režimu a ještě to slyšet od někoho kdo o tom očividně nemá ani páru.
  • Jana

    Jana Kratochvílová je správná baba. Zřejmě jí plno lidí nepochopí, ale zpívá bezvadně, někdy fakt říká volovinky, ale to jí rád odpustím. Je dobrá. Je dobrá.
  • Album

    Ahojky. Prosím Vás, chtěla bych stáhnout nějaké CD Jany Kratochvílové - nějaké Best Of, ale opravdu nahrané ještě kdysi, než se Janička změnila a i hlas už má jiný. Nevíte někdo, jestli něco takového esistuje? Díky
  • POZITIVNÍ ENERGIE!!!

    Zdravím Vás tu všechny, na Jany vystoupení jsem byla u nás ve vesnici a to jen z donucením,Janu jsem viděla jen na internetu a nic mi to neříkala,už jenom proto, že jsem 86ročník a mám jiný styl hudby!Na konec jsem se tedy šla podívat a dneska toho opravdu nelituju,někteří z Vás tu tvrdí, že říká nesmysli,ale to si opravdu nemyslím,mluví jen o realitě a to prostě otevřeně,mě za tu hodinu a půl co zpívala a během písničky řekla pár slov, dodala spousta POZITIVNÍ ENERGIE jako žádný jiný člověk!!!! Je to super člověk, který ví, co mluví!!!!!!!!! Během minuty jsem se stala jejím fanouškem!!!! je prostě NEJJJ *14* *14*
  • Hvezda

    znam Janu jinak nezli ostatni.I kdyz ma svuj svet,je jinak docela normalni zenska.Na koncertech je skvela a dokaze to poradne rozbalit.drme ji palce.Tolik let zpiva,kde jsou nase nove Star?kam se za ni hrabou
  • Madona

    je to naše česká Madona málokterá z českých zpěvaček ji může konkurovat.Je super *3* *14* *3*
  • Inzerce- "Slavičí osudy" 1.

    Ahoj vsichni !
    Nedavno se pri vyklizeni moji knihovny ocitla mezi vyrazovanymi i kniha ( pana ) Miroslava Graclika, pojednavajici o nekolika ceskych zpevackach a zpevacich " minule doby" , vetsinou uz - narozdil od " nasi " Kralovny - pravem zapomenutych i zapomenutelnych .
    Da se tam - / i / v jejim pripada najit :
    1) strucny " zivotopis "
    2 ) nekolik cernobilych i barevnych fotografii
    3) diskografii
    Pokud by nekoho z vas muj popis vyse uvedene publikace zaujal , muzete se mi ozvat na vyse uvedeny e-mail , abych si ujasnili a rozlisili " pojmy " a dojmy " :
    1) varianta a) - pripadnemu zajemci bych prodal publikaci jako takovou - za dohodnutou cenu, protoze ve vytisku neni uvedena.
    2)varianta b) - pripadnemu zajemci bych - opet za predem dohodnutou cenu - pouze prislusnou kapitolu o " Uriel " zkopiroval .
    doémluvit se pak na okolnostech pripadne predavky , to je podle meho souu uz to nejmensi.

    zatim ahoj racochejl
  • :-*

    Je úžasnáááááááááááááá *14* *5*
  • album illuminati 1994

    ahoj,zdravím všechny fans úžasné Jany,nebyl by někdo tak ochotný a nepomohl mi sehnat (vypálit) CD Illuminati-Anarchists Unite 1994?dík Můžu poskytnout některá alba plus rarity
    electrojack@cenrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit