Přejít na výpis diskuzí

Jan Vonka

OSOBNOST 4.3.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bacha,de šéf...

    Čau mládežníci, to koukáte, co? No musim vás kontrolovat, abyste tady nepsali ňáký pikroviny...:-)
    Jesli chcete změnit lokál, tak předhoďte návrh a uvidíme. Nejbližší první středu to totiž bude možná ještě horší, páč je tady ňákej veletrh a pivo bude ještě dražší...! *9*
    Tak šup šup *1*
  • Re: Re: PIKŘI !!!

    To víš,že bych zapomněl.Už du na to.
  • Re: PIKŘI !!!

    Já su tady, ale kde seš ty ?
    Mildo nezapomeň mi poslat tu tvoji fotku jak chrápeš u báva. *3* *1*
  • PIKŘI !!!

    Tak co je, pikři ?!!! Kde jste všichni ?!!!
  • Re: Youtube

    O tý fotce vím, ta je schválená i Nejvyšším, jelikož je to asi nejlepší skupinovka, co se dala sehnat. A to ještě počkejte, až dotáhnu do finální odoby repre videa co teď dělám *3* První verzi už jsem odevzdal, vyfasoval jsem dvě stránky připomínek a jdu na to znova *1* Ale snad tak s pátou verzí uspěju *5*
  • Re: Youtube

    Dobře ti to tam přibývá.Jen malá technická p.:Do Sebringu se ti přimotala společná fotka z loňské Jarní ceny *13* .Jinak čest a chvála tvé vonkolibé práci. *3*
  • Youtube

    Všem za domácí úkol: www.youtube.com/vonkaracing
    Postup ně bude videí víc, až je stihnu vybrat, sestříhat a nahrát. Tak tam aspoň choďte, když už jsem se s tím drbal *3*
  • Re: GINGILA

    Zdar Miloši, naprosto souhlasím... Je to tam sice fajn,ale za tu cenu už to asi nestojí... Jenom jsem marně přemýšlel o něčem slušným poblíž. Problém je, že v centru je to všude na houby. Kamarádka pinkluje u Mamuta na Baštách, tam je sice pivo taky za 30, ale je to Plzeň a maj tam samoobslužnou pípu u každýho stolu. Ale i tak je to z bláta do louže. Centrum je holt zlý.
  • GINGILA

    Středa v Gingile byla dobrá, že? Už dlouho jsem se tak nenařehnil. Ale abych pravdu řekl, pomalu bych změnil lokál. 30,-Kč za pivo a za nealko pivo dokonce 35,-Kč/0,3l už hraničí s provokací.Co vy na to?
  • VITAJTE SLOVANI !

    Zdravím Honzu Vonku a všechny jeho fandy a doufám, že počet nás registrovaných poroste. Protože v nabídce smajlíků je jedinej v týmové barvě a to je zoufalec, nepoužiju žádnýho.
  • Re: Tak jsem tu taky

    fakt se bavím *7* *15*
  • Tak jsem tu taky

    Zdarec Tome, tak už jsem tu taky *3* A zdravím samozřejmě i šéfa *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit