Přejít na výpis diskuzí

Jan Saudek

OSOBNOST 31.8.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borec

    Je to fakt borec, takhle bych chtěl v 73 taky vypadat!!!
    • Re: borec

      když budeš celej život h-o-v-n-no dělat a nechat se vydržovat mladýma holkama tak taky tak budeš vypadat
  • GOGOGO

    Váš pořad nemá naprosto chybu!
  • reese
    ahojte, daruji za odvoz puzzle od Jana Saudka, někde jsem ten motiv našla pod nazvem Ty a ja, je to fotka maleho ditěte jak jej drži muž pod oknem, rozměr je 60x84 cm. bydlim v Petřvaldě u Karvine, zatim to mam složene, ale lze to kdykoliv rozložit a poslat poštou.
    Jelikož mam telefon na 2 věci tak tady je muj e-mail pink.alecia@seznam.cz
  • Přání

    Vážený pane Jane
    Přání Vám i Vašemu bratrovi Kájovi
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    Mrzí Mě,že Váš bratr je pořád v komatu.
    Včera jsem zhlédla pořad TopStar na
    TV Prima a jeho komiksové obrázky
    jsou moc pěkné.Jste oba dva dobří
    i Vaší výstavu fotografií prostě
    SUPER. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Chtel bych vam poslet par fotek,jak by vam prisli dobre,ale chtel bych mit jistotu ze vam to dojde.
  • S pokorou děkuji za všechno mistře,
    s vaší nekompromisní něžností vidím nestory umění jak vdechují stárnutí elán.
    Prosím kontaktujte mistra Gotta * *16*
  • Všechno nejlepší Karlíku, tom bude dobré*
    Všechno nejlepší Jene, dostaň mě do blízkosti Káji*
    :) láska štěstí přináší, pánové :) * *16*
  • MIstře neobdivuji macandy ani velké ňadra,ani neobdivuji charytu,neb je třeba přímá demokracie Okamury a zrušit nadměrné platy soudnicím,kontrolním uřednicím vlády ,sportovkyním .
    Téma bylo vyloženě o ženách dvou dílů filmu.
    Vymýtání Ďábka je Stb praktika ,kterou dokonce doporučil Biskup a měli by s ekonečně zrušit restituce i katolická církev což by měli zařadit do programu politické strany ,neb FRancije v Avignonu zrušila katolického papeže už velmi dávno.
    Nejsme ani řidič mám vadu zraku a jsme proti jízdě aut duševní nemoci má politika policie represe církev i všichni chamtiví podnikatelé systému policejního a militantního státu.
    Nepál nemá armádu a ta se válí u Vrbětic ,ač výbuch zavinili generálové soukromých firem co si naváželi munici z vášně k penězům lehce vydělaných jako Vondra tak Parkanová i všichni ostaní včetně Stropnického povaleči a Nepál nemá auta ,policajtů jak trusu jaků a taky tak silných houževnatých ,je ve Slavičíně,kteří by měli jet do Nepálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit