Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Zdar Honzo, VkV sleduju každej díl a je to super, poděkuj za mě prosím rejžovi i všem hercům, myslim že se ta role k tobě hodí, ing. Krátký je asi pro tebe jak stvořená.
    Jezdíš v létě ještě na ty herecký tábory? Páč tam jedu v létě 2010, bude prdel, tak doufam že tě poznam osobně, z VkV jsi ty a Laďka Něrgešů, mí nejoblíbenější role, tak se drž, hodně úspěchů v práci i v životě a hlavně toč toč a toč. Měj se *5*
  • honzík

    Honzo nechceš se mnou zajít na kafe? *5*
  • Re: Re: bráška

    Cau honzo znas se jaromirem noskem?
  • ofi

    Jane dělej už něco s těma ofi. stránkama!! *13* *3*
  • Re: Re: Pozdrav

    Ahoooj Honzo sem vase velka faninka hrajete moc dobre hlavne v rebelech ale ted hledam ty rebely po internetu a nemuzu je najit *9* jinak mam vas rada
  • Re: Re: Pozdrav

    Honzo na to nemám odvahu,to by mě tam někdo musel dotáhnout,sám bych tam nešel,šel bych ale musel bych v sobě mít 1/2 litru slivovice,z toho asi nic nebude,to by musel bejt takový casting,že bych o tom ani nevěděl,rozumíš mi? *7*
  • ,,,,-

    hele honzo,mám dotaz vzpomínáš ještě na tábor HplusH *7* .no jestli jo tak zavzpomínej na to jak jsi blbnul v bazénu.málem si mě utopilk *15* *15* *1* *1* .ale jinak sranda.nebo při tom natáčení VKV jak jsem vstoupila do toho výtahu a zrovna jsi měl scénu se starým strnadem *4* .a jak jsi to pořád nemohl říct drsný ale příště to doufám bude lepší *4*
  • Re: Pozdrav

    Nazdar Martine,diky za zprávu.. To víš,že si pamatuju pozor jeduuu voléé *1*
    Hele ale s obsazením do tv to neni tak jednoduchý.To musíš přijít někam na casting a buď tě vyberou nebo ne..
  • Re: takze dobry vecer...

    Marenkooo, co ty tady *4*
  • takze dobry vecer...

    *14* cmuk.
  • Pozdrav

    Ahoj Honzo,chtěl jsem se tě zeptat,kdybych si chtěl zahrát nějakou malou roli ve filmu,mohl bys mi poradit jak na to? je to muj takovej tajnej sen,a nevím jak na to,kde bych měl začít,možná jsem na to už starej,ale cítím se na to,že bych to určitě zvládnul,pozdravuje Martin D.
    PS. Pozor jeduuu voleee,pamatuješ ne, *5*
  • ?

    čau brouku, ani nám nic nenapíšeš co je novýho..achjóoo:-( *13*
  • konkurz

    ahojííík honzíku pamatuju jak byl v intersparu ten konkurz do těch VKV jak jsme měli tu scénku že tys byl kristýna a já hrála andreu byla to sranda *1* *1* *15*
  • sebas.

    tak co už se našel sebastián nebo už je v trapu?.. *3*
  • dovča

    tak co honzo kam pojedeš na dovolenou?
  • Re: jr

    Přátelé děkuji za stálý zájem, který mě těší a zároveň se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozval. Ale konec divadelní sezony je dost náročný a fakt jsem rád, že se dostanu do postele..
    Tak budete-li chtít zachovejte přízeň, rád si s vámi zase někdy pokecám *3* Honza
  • jr

    vše nejlepší k svátku Honzíku!!! *14*
  • honza prcek

    jane ty nosíš brýle? v divadle na představení se ti chlapi chechtali jak seš prý maličkej drobek.. *5* malej..ale roztomilej.. *4*
  • divadlo

    Honzo díky za skvělé představení včera v Brně!!! (P.Ponorka) moc ti to slušelo *3*
  • honzula

    Honzík na nás asík dlabe.. *5* asi mu sláva trošinku stoupla do hlavy, že jo Honzo!!! *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit