Přejít na výpis diskuzí

Jan Přeučil

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bláznovy zápisky byly vynikající

    Pane Přeučile, je to dávno, co jste hrál Bláznovy zápisky, ale bylo to vynikající, nezapomenutelné. Hodláte ještě někdy hru opakovat? F.
  • Ahojky, mela bych stejny dotaz, kde bych mohla zjistit odpoved?..s jakouze zpevackou zpiva tu pisnicku??..Dekuji za odpoved..:))
  • Písničku zpívá se Z. Lorencovu
  • slušnost

    Pane Přeučil podle mě jste hulvát každý normální člověk si ve společnosti sundá pokrývku hlavy jestli to ja Váš imič bohužel jste se netrefil.Můžete mi to vyvrátit. asi ne.
    • Hele ty než začneš někomu nadávat, tak se nejprv nauč pořádně česky a nauč se psát na klávesnici jo??
  • Děkuji panu Přeučilovi za společnou fotografii v divadle Ypsilon. Je to charizamtická herecká osobnost. Prostě bourák!!! *3* S tím kloboukem co nosí nemá chybu. Přeji mu hodně zdraví. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Pan Přeučil měl v mládí těžký život.Otec byl souzen s Miladou Horákovou a zemřel na následky z vězení, matka byla vyhozena z práce, sám ve 12 letech musel převzít starosti rodičů.Je výborný herec i člověk
    • Rudo

      Výborný herec, nech mu zdravie ešte dlhé roky slúži, živijóó !

  • dotaz

    Zdravím rád bych se zeptal s kterou zpěvačkou pan Přeučil zpívá v písni "proč žiješ rád..." dekuji KR
  • názor

    Dobrý den.Raději pozdravím,než nějaký slušňáček mě ještě zkritizuje,že nejsem slušný nebo,že jsem taky hulvát.Myslím si,že by si každý měl zamést před vlastním prahem,než někoho bude kritizovat.Pan Přeučil-můj názor-je to jeden z mála lidí i herců,který si zachoval své já.myslím si,že je velice slušný a málo kdo má takové profesionální-slušné-vystupová ní jako on.
  • Milý pán Přeučil, k vašim dnešným krásnym narodeninám prajem hlavne veľa zdravia, šťastia,lásky a porozumenia. Práve včera som si vypočul na rádiu Regina reprízu veľmi pekne spracovaného medailónu o vašom živote - Nedeľné reflexie. Potešilo ma to, lebo váš hlas počúvam rád, či už vo vašich úlohách, či v úlohách dabovaných. Som nevidiacim a preto sú pre mňa ohromne dôležité hlasy účinkujúcich. Ďakujem...
  • S velkým zájmem jsem dnes sledovala Vaši 13. komnatu. Děkuji, musím se přiznat, že jsem nepatřila k Vašim velkým obdivovatelům, i když uznávám, že jste VELKÝ HEREC. Po dnešku je to ale jiné. Obdivuji Vás, můj pohled se na Vás úplně změnil. Přeji Vám hodně spokojených, slunečních dnů. Marie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit