Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stare casy

    jee ahoj Honzo tak kukam po netu a narazim na tvoje stranky.doufam,ze si jeste nezapomel na ostravu a ze na sebe treba nekde narazime.at se dari pa denca(ze zekladky) *3*
  • stare časy

    jee ahojky Honzo to je sranda ja tak kukam po netu a narazim na tvoje stranky...doufam ze si jeste nezapomel na ostravu :o)mno nebudu zaclanet fanynkam,treba na sebe nekdy narazime pa a at se dari denca(jeste ze zekladky) *3* *3*
  • sss

    *3*
  • no name...

    Ahoj Honzo.
    Také nerad piješ sám?
    • Re: no name...

      to je jasný *5*
      • Re: Re: no name...

        Tak jo, Rychlonožko. Ale víš, že šípaci nepijí?...*4*
        • Re: Re: Re: no name...

          no šípáci ve věku foglarova určitě ne a z toho jsem už vyrostl nemáš pocit??? *1*
          • Je to čestné a sportovní!

            No jo, asi to tak už bude (čas nezastavíš, ach jo). Ale ty jsi stejně tak trochu jiný šípák, takže to beru zpět-někteří šípaci můžou pít
            (vod(k)u...:)
            Tak se měj hezky, někdy se na tebe zase přijdu do divadla podívat (a počítám s tím, že přednes začneš cimrmanovskou větou: ,,Popil jsem, popil...")
            čao *5*
            • Re: Je to čestné a sportovní!

              jak to jako myslíš že jsem jiný šípák?? *7*
  • super

    Včera jsem byla na tvém vystoupení v Rokoku a byl jsi naprosto bájo...... Bylo to vážně moc hezký a vtipný.... seděla jsem ve druhé řadě no a tak jsem si všimla že jsi měl peersing v jazyku, máš ho nebo se mi to jen zdálo?? *1* *3*
    • Re: super

      jo má...bo vždycky jak mluví tak brýle jak se mu to leskne... *1*
      • Re: Re: super

        Cože jaký Brýle......... no to je jedno hele taky se ti líbí *14* *3*
  • předsudky znič

    Honzí, lidi jako ty mi hrozně imponují - zejména to, že jejich práce je jejich koníčkem a tím pádem svou práci dělají perfektně - klobouk dolů! Jeď tak dál... moc fandím *8* *3*
  • Chudák pes::

    Hej není nad do na otázku co tě inspiruje odpovědět muj pes!! *15* a ještě víc by mě zajímalo,čím tě ten Brus tak nspiruje!!:D
    • Re: Chudák pes::

      to je naprosto jednoduché svým laxním přístupem k čemukoli *5*
  • tra la la

    Ale stejně seš nejlepší jako Rychlonožka...je to fakt úžasný... *4*
  • sukjhvf

    jooo Honzo...mám tě pozdravovat od učitelky co tě na konzervatoři měla na jevištní pohyb a prý že na ně kašleš a vůbec se tam neukážeš! *8* *15* *5* *5*
    • Re: sukjhvf

      no je sice pravda že se tam moc neukážu ale když už tam dorazím tak tam nikdo není a kterou profesorku máš na mysli já jich za ty 4 roky pár vystřídal,vlastně skoro každý rok byla jiná *5*
      • Re: Re: sukjhvf

        Šubrtovou,prý má na tebe hezké vzpomínky.... *1*
        • Re: Re: Re: sukjhvf

          no to ma myslim kazdy profesor *1* zrovna vzorny student jsem nebyl *15* tak ji moc pozdravuj
          • Re: Re: Re: Re: sukjhvf

            joo...budu!třeba mi ukáže ještě jednou fotky s dramaťáku! *15* herec už od té doby co uměl mluvit...a tetkom někde natáčíš nebo hraješ jenom v divadel? *5*
  • seš nejlepší!!

    Honzí ale oblek si na sebe už nikdy neber!!! *1* slušinká ti to tak jak seš!!!a jak zas budeš doma tak se více ukazuju sem tě dlouho neviděla!!! *4* p.s.a ten sestřih ti sedí!!!
    • Re: seš nejlepší!!

      a jaky oblek mas na mysli?? *7*
      • Re: Re: seš nejlepší!!

        ten cos měl na sobě jak si hrál v RP! *15* sem s tebe měla dost! *3*
        • Re: Re: Re: seš nejlepší!!

          Ahoj Honzí jak se máš?nedávno jsem byla v činoheráku na Klub rváčů a hraješ teda drsnáka seš můj nejlepší herec někdy se mi ozvi na email ADivisek@seznam.cz moc děkuju ty drsnáku *15* *3* *14* *1*
          • pro honzíka

            ahoj honzíku jak se máš?už ses mi dlouho neozval asi nemáš čas vid?to neva tak mi někdy napiš pa *13* *14* *14* *1* *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit