Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenisák

    hej čus..možná si mě pamatuješ z hurikánského tábora pod přezdívkou kominík...řeknu ti,že když jsem viděla v přání s andělem,tak jsem se fakt pořádně zasmála....kurva...pecka no... *15*
    • Re: tenisák

      to víš že si tě pamatuju kočo *3* jak žiješ??
      • Re: Re: tenisák

        tak to jsem ráda...no žiju celkem fajn...to víš,užívám si života no...a co ty?..pořád plno práce co?
  • c, c, c :-)

    Ahoj Honzíku, zajímavá konverzace:) Teda, ne že bych si běžně četla cizí vzkazy, ale na tohle fakt nejde nereagovat,chi.Jak se vede? Tušíš, která chanicka?
    • Re: c, c, c :-)

      netuším a nemám zdání *5*
      • Re: Re: c, c, c :-)

        Chápu,vidím:)na světě je plno Haniček a chaniček...já jsem ta pionýrsko-skautská z Ovy:)Jsem v Silvestrovské euforii narazila na tvé stránky a fanclub, tak mě tady máš...jsme se pěkně dlouho neviděli,jak jde život?
        • Re: Re: Re: c, c, c :-)

          no nazdárek *15* mám se v pohodě silvestrovské veselí doznívá a mám ještě volno takže pohoda *5* co ty??
          • Re: Re: Re: Re: c, c, c :-)

            To u mě už to všechno odeznělo, zítra mě čeká první škaredá písemka ve škole, ale jinak vpoho. Koukám jak se hezky staráš o fanoušky,to je obdivuhodné *1* No a jinač bych tě určitě zas jednou ráda viděla...jinde než v televizi *1*,ale na pivko tě uhánět nebudu,na to jsem málo vášnivá fanynka *1* i když...
  • Před léty

    Cau Honzo! Zdraví Te Tva bývalá sousedka z Hrabůvky a gratuluje k úspěchům! Kamila
    • Re: Před léty

      *3* no ahojki *3* kde je tobě konec??
      • Re: Re: Před léty

        Bydlím u rodičů na baráku. Jsem vdaná,mám čtyřletou dceru a je mi fajn. Na Hrabůvku uz jen vzpomínám. Ale Ty se,koukám,máš skvěle!:-D
  • výstava

    ahoj plouhiči
    Jestli budeš ted někdy v Ostrave, tak se zajdi podívat do TV clubu mám tam menší výstavu.....vernisáž už byla:)...jinak se měj
    www.andrzejcieslar.com
  • tra la la

    Ale stejně seš nejlepší jako Rychlonožka...je to fakt úžasný... *4*
  • stare časy

    jee ahojky Honzo to je sranda ja tak kukam po netu a narazim na tvoje stranky...doufam ze si jeste nezapomel na ostravu :o)mno nebudu zaclanet fanynkam,treba na sebe nekdy narazime pa a at se dari denca(jeste ze zekladky) *3* *3*
  • šance

    čus hanys.kura nemáš to s těma babama jednoduché co?jak to tady čtu tak jsou zralé tak na facku. *1*
    • Re: šance

      neser felčar a radši dej vědět kdy kde nebo co??
  • ondrej

    prosim te jak se ma ondrej nosalek kde ted cestuje a koho ze si to vlastne vzal....
    jsem jeho spoluzacka ze zakladni skoly nemame www.spoluzaci.cztalze nemam zadne info o ondrejovi kde a kdy mel vubec tu svatbu..dikÿ
    • Re: ondrej

      o ondřejovi vím poslední zprávu že odjel někam do skandinávie a v dalších informacích nemohu sloužit nebot sám nevím.vzal si kolegyni z divadla a svatbu měl v létě,krásnou pod kopci beskyd *5*
  • Ahoj

    Ahoj lidi doufám, že se můžu zapojit mezi vás.Nejsem sice spolužačka nikoho z vás ale co.... *3* Hele Honzo dostala se ke mě taková pěkná reklama na Kofolu...jsi to ty ten Anděl??
    • Re: Ahoj

      jojo jsem to já *4* nějak se živit musím *5*
  • JOHANA SOUČKOVÁ

    JOHANA SOUČKOVÁ ....je velmi krásna a sympatická žena.Je zadaná?Znám ji jenom z fotek vašeho divadla a přijdemi hrozně fajn...no,taková tajemná, veselá,no ma ten sex epíl *14*
    • Re: JOHANA SOUČKOVÁ

      ahoj dominiku asi tě zklamu johanka už NĚKOHO má a nevypadá že by se chtěla pustit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit