Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Pavel II byl snad nejlepší papež kterého znám *3* *4* *14* *8*
  • Nejlepší papež

    Byl to úžasnej papež a já ho měla moc ráda
  • Jan pavel II. byl velký papež

    Někdo na tuto stránku napsal,že jen cestoval po světě a zakazoval antikoncepci.Proč však cestoval? Cestoval proto,aby lidem dal lásku a naději!Byl si vědom toho,že v tomto světě člověk sám nenajde ani lásku ani naději.Podporoval mladé lidi.Jednou řekl:"...Budete bránit život v každé chvíli jeho pozemského života."Proto nechtěl antikoncepci,eutanasii,potraty.Byl si vědom toho,že tyto věci brání životu!Bezpochyby to byl největší papež všech dob.Papež Benedikt XVI jde v jeho stopách a již brzy Jana PavlaII vyhlásí za blahoslaveného.
  • I kdyby někdo chtěl, tak s tím, že Jan Pavel druhý byl obrovská osobnost a lidstvo ho milovalo, miluje a milovat bude, nic neudělá.
  • názor

    Jan Pavel druhý byl osobnost, na kterou lidstvo nezapomene. A kdo zapomene, tak za něj nemodlí a nemodlil a asi už nikdy se za něj modlit nebude.
  • Jan Pavel druhý

    Co si myslíte o nemoci, kvůli které zemřel?
  • wow

    jak dlouho tu chatujete?
  • OMLOUVÁM SE!!!!

    Moooooc se všem chci omluvit za to, co jsem o janu pavlu II. minule napsala. Byl to slušný člověk a měl rád život a já ho mám ráda také. Chci aby ho co nejdřív prohlásili za svatého:o) zaslouží si to. Děkuji za odpuštění a každý večer se teď budu modlit, aby jste mi odpustili:o) DĚKUJI!!!!!
  • Jan Pavel byl velký člověk a udělal toho pro církev hodně a za to jsem mu velice vděčný a za to mu chci hodně poděkovat.Doufám, že mě vyslýší.Jeho nástupce je také velký člověk a já věřím,že toho dokáže mnoho.
  • Modlil se za nas za vsechny, tak bychom se ted meli modlit vsichni za neho.
  • Ďalší škandál je najneviditelnejší. Pápežova odpoveď na najväčšie ohrozenie ľudského života v dnešnej dobe  Aids v Afrike  bola učiniť ho omnoho horším. Nekázal jednoducho abstinenciu, ako tvrdia mnohí apologeti. Nie, nariadil svojej cirkvi propagovať lož, že kondomy sú zbytočné. a dalsi informace na : http://richelieu.bloguje.cz/140955_item.php
  • Styď se!!!!!!!!

    Kdo napsal,že Jan Pavel II je naprostý idiot.Jan pavel II byl dobrý papežem i člověkem.Miloval svůj národ a všichni kdo o něm řekli něco špatného a´t se stydí.Ten kdo to řekl je bezcitný a naprosto bez rozumu.Toť můj názor a ten se nezmění.Doufám však,že Jana Pavla II co nejdříve prohlásí za svatého,on si to zasloužil
  • neni to svině!!!

    jak někdo vůbec může tomuto člověku nadávat? tohle je opravdu hulvátství, že někdo netoleruje tak vyznamnou osobnost, kterou jan pavel 2. neboli karol wojtyla bezpochypně byl!!! Nevím, jak někomu může vadit velký pohřeb, dyť pro lidi byl jako otec, a to on opravdu byl!!! Ať se stydí všichni, co o něm vše špatné řekli, jsou to jen internetoví poserové- nejsem věřící, nemodlím se ale toto je hodně!!! Opravdu- za to bych dal vysokou pokutu, nebo něco podobnýho!!! Styďte se!!!!
  • frajer

    byl to vážně frajer, neobyčejný člověk- bohužel toť vše minulostí
  • Upřímně

    Je to velká škoda.Byl to vyjímečný člověk.
  • Hranice života, ne Lásky

    Modlím se, pane Bože, a prosím Tě, odměň mého milovaného otce Jana Pavla II za všechny jeho skutky lásky, kterými mě i každého člověka přibližil ke Tvé Lásce, ze které se rodí v pravdě veškerý život. Jeho život dospěl ke své hranici, ale jeho život s Láskou a v Lásce hranici nepozná. S nezapomenutelnou vděčností a v upřímných myšlenkách se s ním loučím dnes o sobotní noci s přáním požehnané cesty z našeho světa do Tvé otevřené náruči. Prosím ho, aby zůstal v mé duchovní blízkosti, neboť potřebuji pro sebe, své děti a další blízké i vzdálenější lidi jeho rozhleděnou moudrost a zejména přiklad. S nadějí Miloš
  • Jedna malá muslimka pocházející z jihu Evropy přeje Svatému otci šťastnou cestu do královských výšin nebeských a vzkazuje mu, že pro nás bude navždy znamenat osobnost s nadlidskými schopnosti pomoci druhému...
  • Čest a sláva Jeho památce

    Po 2000 letech byl největším apoštolem po Kristových učednících. Jsem přesvědčen, že po atentátu nezemřel proto, že ještě neskončil svěřený mu úkol. Všem nám byl příkladem jak v životě, tak i v umírání. Někteří tvrdí, že byl kontroverzní osobou. Nebyl. Kontroverzní jsou ti, kteří to o něm říkají a píší, když si vybírají jen to, co se jim hodí a líbí. Počítám se mezi šťastné lidi, kteří měli možnost Ho zahlédnout na vlastní oči a jen lituji, že jsem si jeho skutečnou cenu uvědomil až v závěru Jeho života. Doufám, že co nejdříve bude svatořečen.
  • sv.Otec

    Jan Pavol II. bol clovek pre mna velka osobnost prave tou nezistne velkou laskou ku vsetkym ludom. Nech nas vsetkych smutiacich tesi,ze uz je v nebi a oroduje za nas. Nech odpociva vo svatom pokoji
  • Každýho to jednou čeká....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit