Přejít na výpis diskuzí

Jan Hájek

OSOBNOST 8.1.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Hájek bude v Davis Cupu..

    ..českou jedničkou ! Škoda odpadnutí Berdycha,nahradí ho dopingový Minář !!! *8*
  • v davis cupu..

    ..nahradí Radka Štěpánka !
  • wimbledon

    Tenista Jan Hájek vyzve v prvním kole Wimbledonu Brita Murrayho ! *15*
  • kiris

    gratulace..

    ..ke svatbě,která byly 1.dubna 2010 ! *15*
  • kiris

    Jan opět vyhrál..

    Konec finále po 26 minutách

    Finálový duel Hájek - Štěpánek skončil mnohem dřív než všichni čekali, po šestadvaceti minutách za stavu 0:6 šel Radek Štěpánek podat ruku Janu Hájkovi a už v zápase nepokračoval…

    Třebaže celým turnajem procházel docela v pohodě, statečně se pral se soupeři, ve finále však už tělo řeklo – ne. "Jdu krok za krokem, každý vyhraný zápas je pro mě bonus, ale zatím si nemohu dávat žádné velké plány, musím být především hodně trpělivý," říkal Radek Štěpánek po semifinálovém duelu s Golubjevem. Že Radek není ještě v tolik potřebné kondici se projevilo hned na začátku zápasu. Hájek měl navrch a Štěpánek brzy poznal, že nemá naději… Při slavnostním ceremoniálu popřál Hájek Štěpánkovi hodně zdraví.
    Co říkal Hájek na tiskové konferenci? "Samozřejmě mám z titulu velkou radost, jen mě mrzí, že Radek nemohl dohrát finále kvůli zdravotním problémům. Je to ale jen a jen tenis a věřím, že se Radek dá brzy dohromady a bude pokračovat v návratu na dvorce. Kdy jsem poznal, že Radek není úplně v kondici? Ve druhém gemu jsem ho trochu rozběhal a zdálo se mi, že přece jen nestíhá. Nevěděl jsem, jestli má něco s nohou nebo zda má nějaký jiný problém."
  • kiris

    Honza opět hladce vyhrál..

    ..a ve finále se utká s Radkem Štěpánkem !!
  • verenika

    GRATULACE..

    ..K NÁVRATU DO 1.STOVKY!!! KONKRÉTNĚ NA 83.MÍSTO!! *15*
    • kiris

      Re: GRATULACE..

      nyní je na 75.místě !! *15*
  • Je úplně neuvěřitelný jak několikrát..

    ..doběhnul míček,kterej už byl skoro nehratelnej! *15*
    • Re: Je úplně neuvěřitelný jak několikrát..

      Nejvíc je to vidět tady ve videoklipu,kde hrál s Nadalem-2.část,ve 2:50,v detailu v 3:04 je vidět jak vybral míček těsně před druhým dopadnutím na zem!! *15* *15*
  • pameli

    Když hrál s Nadalem..

    ..tak Nadala skoro porazil! *15*
    • chelsea22

      Re: Když hrál s Nadalem..

      Nejlepší na tom bylo to,že ač je v žebříčku 100 míst za Nadalem,nešel do toho poraženecky,přestože už o nic nešlo a Nadal nehrál na 100 procent,podal Hájek skvělý výkon! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit