Přejít na výpis diskuzí

James McAvoy

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • braxy

    *IN LOVE*

    TAK TOHLE JE TEDA CHLAP JAK MÁ BEJT! *14* *14* *14* *14* *1*
  • werunqa

    good

    ve WANTED je super *14* *14* *14*
  • James

    Nádhernej. Nebo spíš přirozeně krásnej. Na nic si nehraje. Ale za to hraje úžasně. *1* *3* Ten jeho úsměv....... *14*
  • Re: narorky

    Máš jeho fotku???????

    Já jo *1*
  • Je pořád stejný??

    Až se zastaví čas tak mi dej vědět, ráda tě uvidím na vlastní oči Jamesi!!! *14* *14* *14* *14*
  • ajoj

    James je zatraceně sexy faun *14* *1*
  • Jakto??

    Jakto??
  • ???

    proč chybí ve filmografii že hrál v letopisích Narnie
  • narorky

    oooou dnes má james narozky! přeju všechno nej! Je to krásný a talentovaný herec! Patří k mím nejoblíbenějším, škoda jen že je už ženatý a že bydlí tak daleko, jinak bych ho hned brala *1* , ale tak aspon se mi muže o nem zdát to mi nikdo vzit nemuže. tak všechno nej!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Pokání

    Tak to nejsi sama...taky to vždycky probrečím.Ikdyž to vím,tak se na to pořád musím dívat.Jsou tam krásné scény.Třeba jak hrají ten bejzbol(či co to je),nebo jak jsou oni dva v té knihovně *14*
    A Jamesovi to tam vážně sluší.Kdybych věděla,že tak vypadali v té době všichni,tak bych se bez rozmýšlení vrátila v čase.Škoda,že to nejde:(
    A jestli se ti líbil Vášeň a cit,zkus zkouknout i Pýchu a předsudek.Sice tam nehraje James,ale myslím,že si je to hodně blízké,konenkonců,je to vlastně o knize,kterou Jane napsala *3*
  • Vášeň a cit

    Je to opravdu báječnej herec...ve filmu Vášeň a cit vypadal fakt skvěle..celej film je nádhernej a já si nemůžu pomoct, vždycky jsem z toho naměko...když už si myslim že to bude v pohodě a tentokrát to zvládnu bez slz, tak mě dorazí ten konec - jeho dcera se jmenuje Jane.
  • Re: Re: Pokání

    Jo, Pokání byl hodně dobrej film. Jednou se mi líbilo, jak Kiera hrála.
    A James byl prostě jak má být :) Vášeň a cit bylo něco trochu jinýho. TO se mi taky hodně líbilo až na konec, který jsem probrečela :D Já jsem prostě na ty věci od Jane...
    A James tam byl rozkošnej *1* *4*
  • Re: Pokání

    Film Pokání už jsem viděla,a musím říct,že je to pěkné,ale smutné,což se dá čekat,když se to odehrává za 2.světové.Určitě se to nevyrovná Vášni a citu,ipřesto,že v obou filmech není s tou,co miluje.Ale i tak,se máš na co těšit,pokud máš ráda Jamese a Keiru.Odvedli pěkný kus práce:o)
  • Pokání

    Už se nemůžu dočkat až budou v kině promítat film Pokání. Co jsem se dočetla, měla by to být naprosto úžasný. Herci díky tomu dostali nominace na Zlatý Glóbus (Keira Knightley za nejlepší herecký výkon v hl. roli, James McAvoy za nejlepší herecký výkon v hl. roli).
  • Re: sem jeho milenka *2*

    tak to musím s tebou souhlasit!! *3* *3*
  • sem jeho milenka *2*

    Je naprosto dokonalej, jestli se tady najde někdo , kdo nebyl na "Vášeň a cit" tak to okamžitě napravte, protože je to naprosto nááááádherný!!!!! *14*
  • njn

    je uplně šíleně křásnej,no řekněte,nejni úžasnej????? *14* *14* *4*
  • Prostě skvělej

    Je fakt užasnej herec jak v Letopisech tak v Dětech Duny. Věřila jsem mu každy slovo co tam řek a dokonce jsem záviděla i té hrečce co s ním hrála v Dětech Duny jeho sestru *10* .
  • love

    Miluju jeho přáteskou povahu a usměv
    jako faun je lol *14* *8* *14*
  • Re:

    a pohled ..... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit