Přejít na výpis diskuzí

James Caviezel

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasne pravdivý herecký výkon
    vo filme "Umučenie Krista"!
  • Koukám, že herectví rozumíte, jako svému vlastnímu sprosťáctví...
  • Jako herec stoji Kaviezel za ho*no. Ten ani hrat neumi
  • že tu není napsáno že hrál v serialu Lovci Zločinců!!!
  • Koukam, jeste tady jsem nebyl ...... Caviezel byl kdysi celkem sympatak, akorat po Umuceni krista nema nic na konte
  • http://modlitba.sk/?p=2956
  • http://modlitba.sk/?p=2956 toto je jeho pravé JA
  • Tento herec má před sebou hvězdnou budoucnost *14*
  • Je hrozně podobný herci Benjaminu Sadlerovi, jsou skoro jak dvojčata. *3* *5*
  • Viděla jsem hodně různých zpracování příběhu o Ježíši, ale Umučení Krista s Jimem se mi líbilo nejvíc.
  • Ve filmu Umučení Krista byl vážně skvělej, bylo mi ho strašně líto.
  • ve filmu Umučení Krista ukázal úžasný talent!! :) má dar od Boha *4* *4*
  • Happy Birthday James !!!

    You absolut perfect *14* Your Monte Cristo is beautiful *4* Thank you !!!
  • floridka

    Re: Jméno????

    ahoj Jmenuje se James Patrick Caviezel a pratele mu rikaji Jim,je to zdrobnelina jako mas treba jmeno Kevin a ve zkratce je Kev nebo Kristina a ve zkratce Tina *4*
  • FIlmík co ení uvedený,myslím

    Jim je opravdu kus chlapa, asi jsem se zamilovala :D ty oči,ten úsměv, opravdu krásný chlap. Jinak jsem našla ještě film,kde hraje a to Nekonečný víkend *5*
  • floridka

    Re: Outlander

    ahoj znam a mam doma v cz se to jmenuje vikingove 2 a je to docela fajn pokuk *3*
  • :-)

    at se dívám jak se dívám tak tu nejsou napsaný všechny jeho filmy *13*
  • anuschka

    Re: Outlander

    Je to skvělý, včéra jsem to zkoukla už po druhý. Jim je tam naprosto neodolatelnej *14*
  • Outlander

    Znáte film Outlander neboli cizinec.
    V něm hraje hlavní roli a je to fakt síla. Je to trochu sci-fi a fantasy dohromady od Petera Jacksona.
  • aneriv

    Re: Jméno????

    Když se podivas myslim na imbd.com tak si mužeš všimnout že je napsaný James Caviezel a ve filmu aka Jim Caviezel. Je to napsáno vždy v závorce. I v titulcích filmů by mělo být napsáno Jim. To znamená že je James, ale ve filmech si nechává psát jméno Jim. Nevím jak to jinak vysvětlit, ale snad jsem pomohla aspoň trochu *4* Jinak je vážně dobrej herec. Ve filmu The Passion of the Christ je naprosto skvělej, a v Angel Eyes (policajtka) má úžasné charisma. Prostě dokonalý *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit