Přejít na výpis diskuzí

Jake T. Austin

OSOBNOST 25.1.2009 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *11* *11* *11* *11*
  • Hele lidi hodně z vás se tady vytahuje jak byly tam a tam a že potkali toho a toho ... Kdybich měla říct já kde jsem všude byla tak bych to ani nespočítala ... Stěžujete si tu a přitom ... Můj otec je manažér letecké firmy je to napul čech a napul američan a má matka je američanka a je také manažerka návrhářské firmy a já a můj 15-ti letý bratr mě je 13. Jezdíme skoro každou chvýli pryč skoro nemáme kamarády protože se furt většinou stěhujeme máme Dům ve : Česku-Francii-Španělsku-Itálii a Villu v Los Angeles , New Yorku a na Floridě a školu si děláme dálkově !! Na škole v los angeles není to jednodůche taky jsem se seznámila se Selenou Gomez Davidem Hanriem a Jake .t Autinem když natáčely Kouzelníky z Waverly v New Yorku a taky ne nevytahuju !!! A s Justinem Biebrem když byl se Selenou na romatické večeři v té samé restauraci jako ja s brachou když jste nemely doma nikoho !! a kdybi něco v Los angeles je asi stejně hezkych kluky jako v Čechach ale jenom maji prachy na oblečení stylové .. ale jsou to chrozni debilove namyšleni !! *7* *7* *7* Jo a kdybi něco Jake má holku
    • neverim
    • tvl nerikej ze se nevytahujes kdyz tady ises ze se snima znas atd.. protoze ho*no je znas.. a vytahujes se tu!!!!!!! a jestli je znas tak sem dej fotku snima.. :D
    • a jakou holku??
      • Ze své školy .. Ale jak jsem ho viděla jak se chová tak se ještě nikdy pořádně nezamiloval
        • ahaa.... a je pěkná??
          • No viděla jsem ji jenom 2krát spíše z profilu ale docela je pěkná ale myslim že má na víc .. :)
            • jo :-D a jakou ma barvu vlasu???
  • Dámy ... Souhlasím s Neyllou .. proč se tady hádat s nějakou Vanesskou :* Když tahle stránka je jenom o tom aby jsme se více dozvěděli o našem idolovi :P :3333
  • lala8

    Jake T. Austin

    je to muj nejnejnejnejoblíbenější herec na cecelým světě
  • óóóUUUU

    On je pěknoučkej...takovej mišánek xD ..hey ale fakt roztomilost *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    až vyroste možná z něj bude novej Zac *14* ale víc se mi líbil a uhlazenýma vlasama než s těma kudrnatyma *1*
  • jake

    je to uplnej mipláček!!! *14* *14* *14*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • Jake

    myslím že je super a že mu ty kudrnatý vlasy slušej *1* *4* *4* *4* a ještě k tomu se na rodil uplně ve stejný den jako já 3.12. akorát je o rok mladší *1* *1*
  • Jake.T Austin

    Jsi fakt moc moc moc moc moc moc krasnej kluk sem do tebe strasne zamilovana......................... ........................... *14* *4* *14* *3* *3* *1* *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit