Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Přeju pěkný den, zajímalo by mě, jestli dívka jako vy je schopna komunikace s člověkem, který není tak mediálně známý? Děkuju za odpověď a přeju hodně štěstí v životě *8* *4*
  • Pitomci

    Vy jste tipický kluci *13* ! Líbí se vám jenom kvůli těm prsoum *13* ! Ani nevíte jestli jsou pravý *7* ! A navíc *5* ! Koukněte se jí do hlavy a pak teprve můžete posoudit jak je úžasná *7* ! Taková Teri Hatcher, Eva Longoria, Shakira, Anastacia... to jsou pravé krasavice *14* ! Prohlédněte si jejich fotogalerii *16* ! Až si prohlédnete ty fotky napište jméno krásky světa *14* ! Už si představuju jak tu bude psát samé... ! *3*
    • Re: Pitomci

      IVA,
      SE LÍBÍ HLAVNĚ NORMÁLNÍM CHLAPŮM! I KLUCI SE PŘIZNÁVAJÍ, ŽE SE JIM HODNĚ LÍBÍ !!!TAKŽE NEMOHU TY UBOŽÁTKO S TEBOU ZÁSADNĚ SOUHLASIT ! PŮSOBÍŠ ZDE NA OSTATNÍ DOST POMATENÝM DOJMEM !!!
      NECH TOHO A PŘESTAŇ ZÁVIDĚT !!!! JE TO S TEBE CÍTIT DOST SILNĚ !!!!
      *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9* *13* *3* *15* *15* *15* *3* *13* *13* *13* *13* *5*
    • Re: Pitomci

      TY SE NAUČ POŘÁDNĚ ČESKY,NEŽ ZAČNEŠ KRITIZOVAT !!! *13* *13* *13* *8* *8* *8* *13* *13* *13*
      moredža...
      • Re: Re: Pitomci

        ..."tipicky"...PŘÍŠTĚ:...typick y !!!!!!! *13* *8* *13* *5*
    • Re: Pitomci

      napiš si na youtube "3 world's most beautiful women " a uvidíš odpověd,Iva je krásná,a ty co jsi napsal,jsou jen vyumělkované američanky,většina si prošla anorexií a plastikami,Iva je přírodní a normální,a navíc chytrá žena
  • hurvinkovamorticie9

    😇

  • Iva Kubelková

    Tezko kadeřnice vystudovala Euroškolu:)
    • Re: Iva Kubelková

      a ty jsi asi nechodila ani na základku,protože neumíš přečíst,že vystudovala vysokou *9*
  • hurvinkovamorticie9

    😇😍😍 božia modeatorka♥♥♥ jaju lubim😇😍


  • Hloupé je, že za každou cenu chce být "vidět".
    V poslední reklamě na spodní prádlo, má úsměv za který bych jí nakopal!
    Zvykem je, že modelky mají pootevřenou tlamu aby.....
    Ovšem nyní je asi moderní, že zuby v horní čelisti se opírají o spodní ret a to tak markantně, že paní Kubelková vypadá jako mentálně retardovaná. *12*
  • Milá Ivo.
    Dnes na akci Fa René jste mi dovolila vyfotit si nás za co Vám velice děkuji a ohromila jste mě svoji opravdovou,skutečnou krásou.
    Jsem jen obyčejný človíček no máme jedno společné,den a měsíc narození.
    Byl jsem Váma ohromen a nedokázal víc říct :-)
    Přeji Vám pevné zdraví a nadále hodně úspěchů v životě Vašem i Vašich blízkých.

    Tibor
  • Pěkný den přeji.Jste nejkrásnější žena v česku a to sleduju už moc dlouho vaši karieru, čím starší oto krásnější a zároveň chytřejší přeji moc moc překrásných zážitků váš tajný ctitel.Jste prostě moc krásná abych to tady popisoval nehodí se k vaši kráse. *14*
  • Ivo jste krásná a milá žena, zrajete jak víno. Přeji vám k dnešnímu jubileu jen to nejlepší.
  • Měla jsem ji ráda od mala. Bylo mi líto, že nevyhrála MISS (tehdy vyhrávaly jen bloncky).
    Pak mě zklamal výběr jejího partnera. Já nevím, to si každá misska musí vzít starého pracháče nebo fotbalistu či hokejistu??
    Je vidět, že ji na vzhledu záleží a proto mi pak přišla hodně povrchní.
    Nevím možná je to fajn chlap *7*
    Další co je do očí bíjící tak je ta její plastika čela. Obočí má snad až na čele jak je vytažená. Už ji to trochu spadlo, ale i tak. Na fotkách kde má 20 má obočí níže než od 30. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit