Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..v dnešním prásku řekla,že na ní na facebooku nejsou žádné negativní
    reakce,což není pravda.Nebo se může podívat do diskuse (nejen) na idnes,
    tam jí celkem trefně popisují..a k té nahotě..už ukázala bradavky,takže je to jedno ! *1*
  • .."inteligentní" konverzace v tv : Markéta Fialová :A Inna je tady se sportem ! Je to tak Inno ? Inna : Ano !
    *2* *2* *2* *2*
  • ..že se chlubí,že zaběhla 5 km za 27 minut..to je dost chabý výkon..
    • 5km za skoro 1/2 hodiny?
      Čas je odpovádající nesportujícímu člověku bez pohybových problémů.
      Pribilinec chodil svých 20km o dost rychleji..hm fakt sportacka - 5km trat zabehne prumerny clovek i po rukach :) 5km je tak na rozehrani tela :) Tak jestli tohle ma reprezentovat sportovniho cloveka, tak potes koste..mě se líbí, jak na té fotce při běhu drží v ruce telefon.
      zcela jistě ten běh moc vážně nebrala, ostatně bídný čas tomu odpovídá. já mám metrák a kilometrový čas mám o dost lepší, když běhám terény a kopce. 5:30 na km není běh, spíš vyklusání..To je hrůza. Že to ale panu Jágrovi trvalo, než prohlédl.
      • Koukám na fotografii a tu babičku s nůší vzadu, porazila jen velmi těsně ... *15*
  • V nějakém pořadu na Nově se jí před Velikonocemi ptali ( možná to byla snídaně, nevím ), jestli má Velikonoce ráda. Její reakce:
    " Ano, mám je velmi ráda. Vždycky jsem chodila pomlázkovat spolužáky...!

    To je tedy IQ říct tohle do éteru!!

    Nebo že by ji kluci s pomlázkami brali s sebou na své pochůzky... za spolužáky??.. to taky nehraje.

    Škoda slov.
    • Je hloupá.V poslední době o ní vyšlo asi 10 článků o tom samém-kolik má
      nápadníků a kam ji zvou.Holt nijak už nezaujme,tak si musí vymýšlet
      nápadníky..za rozchod s Jágrem si může sama..
  • ..spíš jako vietnamského původu ! *15*
  • Hm, kvalita moderátorů na Nově se hvězd dotýká. Blijící smajlík.
    +7/0 Nova recykluje Jágrovy milenky..
    +TV Nova prestavi v nedeli 10.2.dve nove moderatorske dvojice do hlavnich zprav 1) Mirek Dopita a Agata Hanychova
    2) Jan Rychtar a Iveta Bartosova
    5/0To je hrůza ta Nova. Za 1. zprávy už neví kam by narvali, jedou snad celý den a za 2. ti moderátoři...to jsou samé modelky a modelové...teda ČT mi přijde mnohem profesionálnější...
    +9/−1
    Proslavila se i něčím jiným než že ojížděla Jardu Jágra?Já ji totiž vidím poprvé
    Taky vidíte tu úroveň moderátorů na Nově, ať už jde o odpolední večerní nebo noční zpravodajství aspoň pak mají co dávat do Silvestrovských novin pro pobavení, jedna héééérečka vedle druhé......
    +6/−Tak to je síla. Člověk co nemá nato ani vystudovanou školu a jen držel Jardovi bude dělat moderátora. Bože co to je za dobu.
    +6/−5Osobně bych nechtěl , aby to moje dcera " dotáhla " na moderátorku na Nově ...
  • To už jsme fakt klesli tak hluboko, že je hlavní kvalifikací vztah s celebritou?
    takže tedy Nova je konečná prostitutek?
    +5/−1
    tak ono se jí daří, aby se jí nedařilo, když má praxi u Jágra normální člověk takovou práci nedostane, aby ho vodili za ručičku a naučil se co tahle práce obnáší
    +3/0normální šikovná holka se tam nemá šanci dostat asi co?
    +4/0
    za chvíli na nás budou koukat z obrazovky jen mluvící kozy...
    +5/0
  • Tak vše nej,ale už nemoderuj,Pouva je lepší !!! *15*
  • Jak máte u ní napsáno,že chodí s Jágrem..tak už ne.Opravte si to,teď
    chodí s tím kamarádem,co ji dostal na novu.. *15*
  • Všechny moderátorky na nově musí ukazovat prsa..navíc jim je i kreslí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit