Přejít na výpis diskuzí

Indiana Evans

OSOBNOST 18.9.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday !!
  • Opravdu je super herečka i zpěvačka! Myslím si že je lepší jak Ema v H2O ale to je jen můj názor.. ;) Je krásná, zpívá bezvadně a je super herečka tak jí nenadávejte proboha.. Nic tu nepište když se Vám nelíbí ne?
  • kacka.vachova.3
    Hele to co tu píšete jsou vaše názory. A pokud vím tak názor může mít kdokoli jaký chce, třeba se vám v nečem nelíbila ale je to výborná herečka,je krásná a má úžasnej hlas ( MŮJ NÁZOR TAKŽE MĚ PROSÍM NEUPALTE ). Ale podle mě by jste jí neměly nadávat jen kvůli tomu že se vám nelíbila v seriálu a navíc když jí neznáte tak jí nemůžete soudit jestli je to k.áva. A když už to sem píšete mějte prosím aspoň odvahu, nedávajte to sem jako anonym. Jo a pro mě je to úžasná herečka a zpěvačka taky se mi v něčem nelíbyla ale třeba Blue Lagoon: The Awakening je úžesnej film. Tak se trochu zamyslete :))))
  • Je mi už jasný proč má tolik Dislikes..Jste akorát trapný s tím, že jí tady urážíte at vypadne z H2o...Přitom nemůže za to, že ji vybrali..;) zalezte zlatíčka!!..:;)**** *8* *8* *8* *3* *2*
    • Roxxen
      Naprosto souhlasím ;)
  • Hodně štěstí k narozkám!!!!! *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nej k narozkám Indiana *14*
  • Happy Brithday *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Vše nejlepší ... *2*
  • Vše nejText Vašeho příspěvku *7*
  • Ahoj, bello přeju vše nejlepší k narozeninám a ať se rodičům neprozradíš že jsi mořska panna *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit