Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ADAMÍK

    TAK UŽ JSI V 5 MĚSÍCÍ JAK SE TĚŠÍŠ NA MIMINKO A MÁŠ NĚJAKÝ KOMPLIKACE JESTLI NE TAK JE TO SKVĚLÝ A RADEK JE SI MYLÍM ŽE JE SYMPATÁK MIMOCHDEM JSEM I FANOUŠEK *14* *4* *14* *3* *14*
  • ahoj

    .. ahoj .. *3* *3*
  • zdenekk

    OPRAVDU ILONA JE TĚHOTNÁ JESTLI JOO TAK JSEM SE KONEČNĚ DOČKALA PROTOŽE JSEM SI TO HROZNĚ MOC PŘÁLA ABY BYLA TĚHOTNÁ MÁM RADOST *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • babukr

    jsem moc ráda že jsi konečně otěhotněla aa také ti fandim i tvému radkovi
  • kilki

    ILONA CSÁKOVÁ JE POPRVÉ TĚHOTNÁ PŘÁL JSEM JÍ TO *9*
  • dáša

    já osobně gratuluju iloně že je v těhotenství a žeje štastná gratuluju *8*
  • ffffffffffffffff

    je to fantastická a skvělá zpěvačka když ted čeká dítě a je štastná se svým partnerem radkem který je také skvělý *15* *15* *8*
  • DáDa

    splnil se ti sen jsi těhotná já sem ti to taky přála a navic ti aji fandim, tvůj partner se jmenuje teda radek voneš se kterým čekáš dítě přeju ti tooo moccc
  • sosa

    tak jsi konečně těhotná a víš co tobude,jinak jsem ve tvém fanclubu a fandím ti *15*
  • otousa

    to dítě který čekáš se asi narodí v měsíci září ale jinak ti ilono fandím a držím ti palce *4*
  • KIKULKA1125

    blahopřeji ti k tvému dítěti ilono *14* *14* *3*
  • misa kozlikova

    jsi super zpěvačka > a navíc když ted čekáš dítě > moc sem ti to přála ilono. *3*
  • honzul 3345

    tak ilona csáková je těhotná,to jsou novinky > blahopřeji ti Ilu *4* *4*
  • adrinka

    jakej měsíc ilono budeš mít porod, *7* *7* *7* *7* *7* jsem moc zvědavá co to bude jestli kluk nebo teda holka,jinak ti strašně fandím *1* *14* *14* *5* *4* *14* *4*
  • Ilona Csáková

    chtěla bych ti poděkovat žes nám jako fanouškům složilas své nové album>cédéčko Ilona Csáková 2008, ted sem si ho koupila a máš ho fakt super povedlo se ti to,> a navíc ti blahopřeju k tvému dítěti kterého právě čekáš,jsem opravdu ráda že jsi těhotná opravdu a doufáme že po nějáké době začneš zase zpívat. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 333

    Ilu tak konečně jsi těhotná,a už víš co to bude jestli kluk nebo holka,přece jenom jsi už ve 4 měsíci > ale jinak jsem moc ráda žes konečně otěhotněla protože jsem ti to přálaa navíc > ti hrozně fandím patřím do tvojeho fanklubu *14* *14* *14* *5* *14*
  • Vlastík

    Ilonko já jsem strašně moc rád že jsi těhotná strašně moccc jsem ti to přál,a samozdřejmě blahopřeji,a doufám že až tvoje dítě o trošku vyroste tak že budeš dále zpívat protože ti moc fandím
  • ZEbáček

    nedávno jsem byl na krasobruslařském tanci a zpívalas tam nádherně a výborně> seklo ti to tam > a navíc že jsi těhotná a mělas takovou odvahu tam zazpívat jsi jednička Ilono a držím palce a přeji tobě i k tvojemu dítětí zdraví,štěstí *14* *3* *14*
  • Magda

    tak konečně jsi těhotná Ilu přeju hodně zdraví,a doufám že po 2 až 3 letech že budeš zpívat dále protože ti hodně moc fandíím *14* *14*
  • vlastík

    ahoj ilono prosím tě mohla bys mě říct> protože jsem slyšel že chystáš svůj koncert nové desky jestli teda to bude ten koncert kdy a kde díky tvůj fanoušek VLASTÍK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit