Přejít na výpis diskuzí

Igor Chmela

OSOBNOST 6.8.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji

    Děkuji Vám , že jste tak krásně zahrál Ivana v Karamazovech. Díky této roli jste u mě velmi stoupl a na Pravidla lži (které se mi konečně podařilo sehnat) jsem se na Vás již vyloženě těšila. Doufám, že se mi jednou podaří vidět vás hrát na divadle.
  • Igiri, všicki nijlipší *4* moc si ty narozky užij =)
  • Ředitelé

    Ve hře Ředitelé (Na Zábradlí) má takový sexappeal, že jsem chvílemi nedokázala zvednout oči a dívat se na něj, když mluvil *8*
  • Moc krásně zpívá! *_* <3
  • Soukromé pasti

    exceletní herec, potěšil mě i svojí účastí na projektu Soukromých pastí, kdy hrál ve třetím díle - kdo neviděl doporučuju shlédnout na http://archiv.nova.cz
  • Igor je nejlepší v partičce, miluju jeho upřímnej smích. A je to fakt skvělej herec:-)
    • lili444
      Souhlas =))
  • lili444
    Přeji všecko nejlepčejší k narozkám!! *4*
    Ať je tento rok ještě lepší nebo alespoň stejně dobrý a úspěšný jako ten minulý. =)
  • cascadacek
    Ahoj, přeji Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Přeji Ti hodně zdravý a lásky. Hlavně ať se Ti daří v celém tvém životě. To Ti z celého srdce přeje Jirka.
  • V "Cestách domů" jste boží. Milujeme společné scény se Sváťou.
    • Se Sváťou jsou super dvojka :-)
    • Souhlasím s Eliškou! *14*
  • hacimaja
    Igor je pro mě nejlepší z Partičky, má neuvěřitelné charisma a krásný smích.. *15* Vždycky mi zvedne náladu a byla bych opravdu šťastná, kdybych ho někdy mohla vidět naživo hrát.. *4*
    Jinak přeji všechno nejlepší k narozeninám, ať se daří *4*
    • jackassacka
      na Partičce jsem byla a naživo je to opravdu úžasný, obrovská zábava, hlavně vidět všechno kolem a ne jen sestříhaný části, to totiž televizní diváci přichází o to nejlepší *2* *2*
      • hacimaja
        jéé, tak to ti upřímně závidím *15* dají se na to normálně někde sehnat lístky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit