Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iane vzpamatuj se Nina je tvoje životní láska tak se k ní vrať. Nikki Reed je k....
    • *10* *10*
    • Přesně řečeno
  • Doufám že v Upířích Denících zůstane Elena s Stephanem a né s Damonem. A Elena by se fakt moc moc moc hodila k Stephenovi i ve skutečném životě!!! Doufám že budou spolu.. *1*
    • No jenom to ne... Chudák Stephan.. :D
    • Nehodi ty blbko Elena a Damon byli nejlepší par
      • Ano souhlasím
    • je to Stefan -_- a Damon je lepčí *3* ;) a nemyslim si, že se daj dohromady ve skutečnosti, když má Paul holku a Nina odjíždí do LA ;) a myslim si, že se Nina k Ianovi hodí víc (než Nikki) ale je to jenom můj názor, někdo to třeba vidí jinak. Já jsem ráda, že je šťastný, ale vždycky budu team Nian. *4* :*
    • konečně mě někdo chápe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
      fakt by měli být zpolu i ve skutečnosti A Ian aŤ si chodís reed. *3* *3* *3* *3*
      • hele chtelabych aby chodil z NINOU jsou ksobe jako stvořeni i ja ho miluji jeto jen herec ale fakt bymuto slušelo kdyby byl UPÍREM jacich chtela bíti upírkou ty .............
  • Někdo kdo by si chtěl psát o Ianovi, ať napíše a pokecáme, je skvělej a snad ho brzy uvidím
    • uvidíš??
      • lanija111
        no jistě, budu se snažit *3*
  • Všichni si myslí že se Ian a Nikky Reed zasnoubili:D
    Ian se sní nezasnoubil.. Zasnoubil se s Ninou Dobrev:'D
    Všichni tři to zahráli hodně dobře:D Ian a Nina už jsou ( možná) manželé! :D
    Proto se v TVD Damon a Elena vezmou! :3 <3 *1* *15* *2*
    • Ehm... toto se ukázalo na internetu na apríla a byl to apríl... takže zalezte do koutku si plakat...
    • ty.....!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • a jako to jako viš se snima snad kamosis???
    • asi těžko http://magazin.osobnosti.cz/nina-dobrev-konci-v-upirich-denicich-249643
    • Jó Ian a Nina se vzali 1.4.2015 :::)))
    • A to sis nevšimla datumu 1.4? Byl to apríl, hňupko, koukni se na ten článek znovu. A Delena svatba není potvrzená, takže se předčasně neraduj, možná tahle série skončí jejich rozchodem.:D
      A pro info, svatbu budou mít podle všeho, Alaric a Jo.
    • Jako vážně??? nebo to je jen sranda?? Kde jsi to četla nebo jak to víš???
    • *8* *8* *8* *8* cože???????
  • Fujky hnujky *11*
  • comam holky onem říct je sexy I love
  • si Boží HEREC...... *3*
  • Jsi krasný a máš hezky úsměv :) *14* *14* *14* tato role ti sedla :) :3 *14* *14* *14* *14*
  • Bože ti si najsexi chlap ktorého poznám.
    A o tom usmevu ani nehovorím. Love you
    Ian.
  • Jsi sexy a máš boží úsměv *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit